Jest mamą siedmiorga dzieci i marzy o kolejnym. Internauci: Samolubna

Ariel Tyson ze Stanów Zjednoczonych wychowuje siedmioro dzieci. Zawsze marzyła o dużej rodzinie, bo sama miała troje rodzeństwa. Udało jej się spełnić to marzenie i chociaż doczekała się już siedmiorga dzieci, nie chce na tym zaprzestać.

Więcej historii rodziców przeczytasz na Gazeta.pl.

Ariel Tyson ma sześciu synów i jedną córeczkę. Podczas jednej z rozmów z fanami zapytano ją o to, czy chciałaby jeszcze powiększyć swoją rodzinę. Wielodzietna mama zdradziła, że zarówno ona jak i jej mąż, który jest pastorem, mają nadzieję na kolejne dziecko. Podkreśliła jednak, że rozważają adopcję.

Zobacz wideo

Jest mamą siedmiorga dzieci i marzy o kolejnym

Obecnie całą rodziną przeprowadzili się do Tennessee, gdzie remontują dom. Ich najmłodsza córeczka przyszła na świat w grudniu zeszłego roku. Kobieta pracuje zdalnie i jednocześnie wychowuje dzieci. Internautów zastanawia to, jak rodzina jest w stanie się utrzymać i jak Ariel radzi sobie z opieką nad dziećmi. Jednym z głównych zarzutów jest to, że nie poświęca każdemu z dzieci wystarczającej ilości uwagi.

Mają 22 dzieci. Ile wydali na pierwsze szkolne zakupy?Mają 22 dzieci i już kompletują szkolną wyprawkę. "Rachunek jest przerażający"

Jak znajdujesz czas dla każdego z dzieci? To, co robisz, jest bardzo samolubne
Wiesz, że nasza planeta jest przeludniona? W 2040 roku skończy nam się jedzenie

- pisali w komentarzach. 

Ariel odpowiedziała, że od niedawna w opiece nad dziećmi pomaga jej opiekunka i zapewniała, że udaje jej się zaspokajać wszystkie potrzeby maluchów. Znalazła się również grupa obserwatorów, która przyznała, że jej dzieci wyglądają na szczęśliwe, a to powinno być najważniejsze. Stwierdzili, że Ariel jest stworzona do bycia mamą.

Mama wielodzietna. Kasia i jej dzieci"Na ulicy starszy pan wyliczał mi, ile 500 plus za wszystkie dzieci dostajemy"

Więcej o: