Joanna Krupa zabrała córkę do pracy. Fani zaskoczeni ubiorem dziewczynki

Joanna Krupa podczas konferencji prasowej "Top Model", weszła razem z dwuletnią córką Ashą na ściankę zdjęciową. Dziewczynka asystowała mamie i przesyłała reporterom urocze buziaki. Fani zwrócili uwagę na ubiór małej. - Jedyna mama w show-biznesie, która nie robi ze swojej córki małej dorosłej - napisała jedna z internautek pod zdjęciem mamy i córki na Instagramie.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo

Joanna Krupa zabrała córkę na ściankę zdjęciową. Fani zwrócili na ubiór dziewczynki

Joanna Krupa ostatnio pojawiła się na konferencji prasowej zapowiadającej 11. edycję "Top Model". Modelka pozowała także na ściance zdjęciowej, na którą zabrała ukochaną córkę Ashę. Dziewczynka nie wyglądała na zmieszaną, a wręcz przeciwnie - śmiało pozowała do zdjęć i przesyłała reporterom słodkie buziaki. Dwulatka miała na sobie uroczą, dżinsową sukienkę z jednorożcem. Asha dzielnie asystowała swojej mamie. Widać, że czuje się przed aparatem jak ryba w wodzie. Modelka zamieściła na Instagramie uroczy filmik z córką i pokazała kilka kadrów z konferencji. 

Asha pierwszy raz z mamą w pracy 

- napisała prowadząca "Top Model" na Instagramie. Całe wideo możemy zobaczyć tutaj

Joanna Krupa zabrała córkę do pracy. Fani zaskoczeni ubiorem dziewczynki. 'Wow'Joanna Krupa zabrała córkę do pracy. Fani zaskoczeni ubiorem dziewczynki. 'Wow' Instagram, screen: @joannakrupa

Joanna Krupa zabrała córkę do pracy. Fani zaskoczeni ubiorem dziewczynki. 'Wow'Joanna Krupa zabrała córkę do pracy. Fani zaskoczeni ubiorem dziewczynki. 'Wow' Instagram, screen: @joannakrupa

Maja Bohosiewicz wyprawiła 5-letniej córce huczne urodziny. Leonia miała nawet różowe włosyMaja Bohosiewicz wyprawiła 5-letniej córce huczne urodziny. "Można nabawić się cukrzycy"

Fanka: Córeczka ma takie normalne, słodkie, dziecięce ubrania, a nie od góry do dołu Gucci

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani nie mogli przejść obojętnie, nie zwracając uwagi na ubiór dziewczynki, który niezwykle podkreśla jej urodę, a także sprawia, że wygląda bardzo dziewczęco. Internauci przekazali mamie i córce mnóstwo komplementów. Zapewnili, że Krupa to jedyna mama w show-biznesie, która nie robi ze swojej córki małej dorosłej. 

Jestem zakochana, jak patrzę na małą Ashe i jej normalne sukienki, zabawki i życie. Nie jakieś celebryckie albo wyłącznie markowe. Joanna funduje jej piękne dzieciństwo, z jednej strony "normalne", a z drugiej strony dając milion szans.
Ślicznie! Co mi się podoba? Że córeczka ma takie normalne, słodkie, dziecięce ubrania, a nie od góry do dołu Gucci!
Normalne dziecko. Ubrania bez Gucci. Brawo!
Super, że Asha nie jest przestrojona i wygląda jak każda dziewczynka w jej wieku! Bravo dla mamy.
Jedyna mama w show-biznesie, która nie robi ze swojej córki małej dorosłej

- czytamy w komentarzach. Byli też tacy internauci, którzy zwrócili uwagę na wygląd Krupy. Choć modelka zaledwie dwa lata temu urodziła córkę, to trzeba przyznać, że jej sylwetka po ciąży wygląda naprawdę rewelacyjnie:

Asiu, bardzo dobrze wyglądasz. Macierzyństwo ci służy.
Ale figura, wow!
Super! Co za duet - mama i córka!

Marcin Tyszka zdradził imię syna Katarzyny Sokołowskiej? Niezła wpadkaMarcin Tyszka zdradził imię syna Katarzyny Sokołowskiej? Niezła wpadka

Więcej o: