Aleksandra Żebrowska pokazała brzuch po porodzie. "Żegnaj, seksie"

Aleksandra Żebrowska kilka dni temu urodziła zdrową córeczkę. Teraz pokazuje zdjęcie z porodówki. W opisie żartobliwie przyznaje, że czas pożegnać się z seksem i pikantnym jedzeniem. Fanki w komentarzach dziękują jej za ten post. - Super, że pokazujesz, jak brzuch wygląda po porodzie - pisze jedna z nich.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Aleksandra Żebrowska jest już po porodzie. Szczęśliwi rodzicie w miniony weekend powitali na świecie pierwszą córkę. Żona Żebrowskiego pokazała w sieci zdjęcie z noworodkiem. Jej synowie: Franciszek, Henryk i Feliks, będą musieli przyzwyczaić się do nowej rzeczywistości, w której obecna będzie także siostra. Teraz zaledwie kilka dni po rozwiązaniu Żebrowska opublikowała humorystyczne zdjęcie z sali porodowej.

Zobacz wideo

Aleksandra Żebrowska jest w połogu. "Żegnaj seksie i pikantne jedzenie"

Aleksandra Żebrowska zamieściła na Instagramie wymowne zdjęcie z porodówki, na którym pozuje ze zniesmaczoną miną, spoglądając na swój brzuch po porodzie. Przy okazji dodała opis nawiązujący do swojego wyglądu i tego co czeka ją w niedalekiej przyszłości:

Żegnaj seksie i pikantne jedzenie

- pisze pod zdjęciem na Instagramie. Na reakcję nie musiała długo czekać.

 

Fanka: Super, że pokazujesz, jak brzuch wygląda po porodzie

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internautki, jak zawsze, były pod wrażaniem poczucia humoru Żebrowskiej i tego, że nie boi się mówić i pokazywać, jak jest naprawdę. Obserwatorki wspominają także o połogu. 

Genialny opis!
Uwielbiam Pani poczucie humoru. Takie prawdziwe i życiowe.
Znam ten ból, ból zdjęcia i opisu.
Super, że pokazujesz, jak brzuch wygląda po porodzie. Ja za pierwszym razem byłam w szoku, jak spotkałam w windzie dziewczynę z noworodkiem i z brzuchem jakby przed porodem. Warto pokazywać jak jest i rozmawiać o połogu, bo wiele kobiet nie ma pojęcia, że na porodzie ciężkie chwile się nie kończą

- czytamy w komentarzach. Jedna z internautek podziękowała Żebrowskiej za jej szczerość i naturalność, której tak bardzo brakuje w dzisiejszych czasach:

Dziękuję za ten profil i to życie w realu!

Inna obserwatorka zwróciła uwagę na fakt, że Żebrowska nie idealizuje pierwszych dni po porodzie, a pokazuje, jak jest naprawdę. Fanka przyznała, że nie raz widzi umalowane świeżo upieczone mamusie, które pokazują się w dobrym świetle na Instagramie i wpędzają inne przyszłe matki w kompleksy:

Brawo pani Olu. Jak zwykle cała prawda o życiu. Jak widzę dzień po porodach śliczne umalowane mamusie, z misternie uczesanym koczkiem i różem na policzkach, to zastanawiam się dlaczego u mnie było aż tak źle, skoro u innych jest tak dobrze? I tak kobiety wpadają w obłęd i frustrację. Uwielbiam panią niezmiennie za prawdę i nie tylko.

Kuba Wojewódzki opublikował zdjęcie z dzieckiem.Kuba Wojewódzki został ojcem? Pokazał zdjęcie z dzieckiem. "Piękne wnuczę"

Prawdziwy wygląd kobiecego ciała po okresie ciąży i po porodzie pozostaje nadal tematem tabu

Nie zapominajmy jednak, że ciało każdej matki po ciąży jest piękne i atrakcyjne. Nie jest to ważne, czy świeżo upieczone matki starają się pozbyć dodatkowych kilogramów. Coraz więcej mam dzieli się także fotografiami, które pokazują "prawdziwe oblicza macierzyństwa" i opisują to, co sprawia trudności, a także to, co jest piękne w byciu mamą. Chociaż zdjęcia czasem diametralnie różnią się od siebie, to każde z nich łączą dwie cechy: prawdziwość i naturalność. Każda kobieta powinna akceptować swoje ciało, bo to właśnie w nim jest prawdziwa siła.

Blizny po cesarskim cięciu"Cena macierzyństwa". Kobiety prezentują swoje ciała po ciąży i blizny po cesarskim cięciu

Więcej o: