Anna Lewandowska pokazała rozczulający moment z córką. Krupińska komentuje: Rozumiem jej ból

Anna Lewandowska z rodziną żegna się z Monachium. W związku z tym zamieściła na Instagramie pożegnalny filmik, na którym widzimy wiele rodzinnych kadrów. Fani są wyraźnie wzruszeni uroczym wideo. Z kolei Paulina Krupińska zwraca uwagę na moment, w którym Klara niesie precelka. - Rozumiem jej ból - podkreśla prezenterka.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Transfer Roberta Lewandowskiego do FC Barcelony od początku budził ogromne zainteresowanie. Niedawno Bayern i Barcelona ogłosiły, że osiągnęły porozumienie w sprawie transferu. Robert Lewandowski oficjalnie stał się graczem FC Barcelona. Kapitan reprezentacji Polski już dołączył do Barcelony, która rozpoczęła zgrupowanie w USA. Teraz żona Lewandowskiego - Anna Lewandowska oficjalnie pożegnała się z Monachium, gdzie mieszkała wraz z rodziną przez ostatnie osiem lat. 

Zobacz wideo Anna Lewandowska wybrała się z Klarą do fryzjera

Anna Lewandowska we wzruszający sposób żegna się z Monachium. "To miejsce na zawsze pozostanie w naszych sercach!"

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski z córkami właśnie kończą pewien etap w swoim życiu. Rodzina przeprowadza się na Majorkę, gdzie będą musieli zacząć wszystko niemal od początku. Ania pożegnała się z Monachium w dość rozczulający sposób. Trenerka opublikowała wzruszające wideo na Instagramie, w którym wspomniała czas spędzony w Niemczech. Na nagraniu widzimy wiele uroczych momentów z życia prywatnego, takich jak: spotkania z przyjaciółki, harce na placu zabaw, wspólną sesję zdjęciową na Allianz Arena, zabawy w ogrodzie, a także momenty z przeprowadzki. 

Czas się pożegnać! Ogromne podziękowania dla wszystkich naszych przyjaciół z Monachium! To miejsce na zawsze pozostanie w naszych sercach!

- napisała Lewandowska na Instagramie. Całe nagranie możemy zobaczyć tutaj

Anna Lewandowska pokazała rozczulający moment z córką. Krupińska komentuje: Rozumiem jej bólAnna Lewandowska pokazała rozczulający moment z córką. Krupińska komentuje: Rozumiem jej ból Instagram, screen: @annalewandowskahpba

Paulina Krupińska reaguje na wzruszający kadr z Klarą: Najbardziej rozczulający moment

Pod wideo pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci byli zachwyceni wzruszającymi kadrami, których wcześniej Lewandowska nie pokazywała w sieci. 

Mega wzruszające! Powodzenia w nowym miejscu.
Ale się poryczałam!
Zaczyna się nowa wspaniała przygoda.
Czas na nowe i kolejne mega wspomnienia z super rodzinką, a przyjaciele będą odwiedzać, tak czy siak. Najważniejsze, że razem.
Najlepsze są te zmiany, które sami wybieramy. Powodzenia w Hiszpanii
Aż się wzruszyłam! Ile pięknych wspomnień!
Ale wzruszający film! Łezka w oku mi się zakręciła, choć to zupełnie mnie nie dotyczy. Będzie pięknie!

- czytamy w komentarzach. Jedna z przyjaciółek Ani, która na stałe obecna jest w polskim show-biznesie - Paulina Krupińska, zwróciła uwagę na uroczy moment, w którym starsza córka Lewandowskich niesie do rodziców precla, który wcześniej schowała za plecami. 

Najbardziej rozczulający moment: jak Klarcia idzie z preclem. Rozumiem jej ból

- napisała dziennikarka. 

Anna Lewandowska pokazała rozczulający moment z córką. Krupińska komentuje: Rozumiem jej bólAnna Lewandowska pokazała rozczulający moment z córką. Krupińska komentuje: Rozumiem jej ból Instagram, screen: @annalewandowskahpba

Więcej o: