Mają 22 dzieci i już kompletują szkolną wyprawkę. "Rachunek jest przerażający"

46-letnia Sue Radford przez 16 lat swojego życia była w ciąży. Razem ze swoim partnerem doczekali się 22 dzieci i tym samym zasłynęli jako najliczniejsza rodzina w Wielkiej Brytanii. Nie ukrywają, że utrzymanie takiej gromadki to duże koszty. Ostatnio zdradzili, ile wydali na szkolne mundurki.

Więcej historii rodziców przeczytasz na Gazeta.pl.

Sue Radford i jej partner Noel zasłynęli jako największa rodzina w Wielkiej Brytanii. Wspólnie wychowali aż 22 dzieci. Pierwsze z nich ma już 33 lata i przyszło na świat, gdy Sue miała zaledwie 14 lat, a jej partner osiągnął pełnoletność. Najmłodsza z gromadki jest ich dwuletnia córka. O perypetiach rodzinnych Radfordowie opowiadają we własnym reality show, który liczy już kilka sezonów, a także na profilach w mediach społecznościowych. Ostatnio oznajmili, że powoli zaczynają kompletować wyprawkę szkolną i zaczęli od kupienia szkolnych mundurków. Ile ich to kosztowało?

Zobacz wideo Przyzwyczajenia, trendy, zalecenia medyczne i dobre rady. Czyli skąd właściwie brać wiedzę o pielęgnacji noworodka?

Mają 22 dzieci i już kompletują szkolną wyprawkę

Każdego roku wakacje to dla Radfordów czas dużych wydatków. Kompletowanie podręczników, przyborów szkolnych i ubrań na kolejny rok nauki wymaga nie tylko sporego budżetu, ale też odpowiedniej strategii. W tym roku rodzice 22. dzieci rozpoczęli zakupy od szkolnych mundurków.

Rachunek jest przerażający

- stwierdzili. 

Jak informuje The Sun za marynarki, krawaty, koszulki, spodnie, stroje na WF i plecaki zapłacili ponad 277 funtów. Musieli dokupić także zapasowe ubrania, które kosztowały dodatkowe 140 funtów. Łącznie zapłacili 417 funtów, czyli około 2400 zł. Taki wydatek ponoszą praktycznie każdego roku, bo dzieci wyrastają z ubrań. Kiedy Noe ironicznie stwierdził, że to uwielbia. Jego żona szybko znalazła odpowiedź.

 
Po prostu nie sprawdzaj rachunku bankowego i będzie dobrze

- zażartowała.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.