Zaskakujące zdjęcie z USG. Nie tak wyobrażała sobie dziecko. "Sprawdzałam w Google, czy to normalne"

Zdjęcie twarzy dziecka z USG zaskoczyło mamę. "Mąż stwierdził, że wygląda, jak Terminator, a doktor śmiał się, gdy zobaczył naszą reakcję" - wyznała.

TikTok to aplikacja multimedialna służąca do publikowania, oglądania i wysyłania znajomym krótkich filmików. Chociaż zyskała na popularności za sprawą układów tanecznych nagrywanych przez nastolatki oraz celebrytki, można tam znaleźć o wiele więcej treści. Na TikToku nie brakuje poradników i tutoriali, relacji z podróży i wydarzeń rodzinnych, zabawnych filmików ze zwierzętami oraz materiałów autorstwa rodziców.

Zaskakujące zdjęcie z USG

Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Zobacz wideo

Młoda mama prowadzi profil na TikToku @sophiemelissa_, na którym dzieli się ze swoimi obserwatorami doświadczeniami związanymi z opieką nad dziećmi. Na jednym z nagrań przyznała, że była bardzo podekscytowana chwilą, w której miała zobaczyć pierwsze zdjęcie dziecka z USG. Zamiast uroczego zarysu sylwetki malca, zobaczyła jednak nieco przerażające zbliżenie na jego twarz.

To mój mały aniołek, ale nie mogę powiedzieć, że to obraz z USG, którego się spodziewałam...

- opisała mama i przyznała, że po wszystkim sprawdzała w Google, czy takie zdjęcie jest napewno normalne.

Zaskakujące zdjęcie z USG. Nie tak wyobrażała sobie dziecko. 'Sprawdzałam w Google, czy to normalne'Zaskakujące zdjęcie z USG. Nie tak wyobrażała sobie dziecko. 'Sprawdzałam w Google, czy to normalne' www.tiktok.com/@sophiemelissa_

Rozbawiony mąż kobiety przyznał, że ich syn wygląda, jak Terminator, a doktor śmiał się, gdy zobaczył reakcję naszą reakcję.

Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy od internautów. Wiele osób porównało dziecko do Vecny - potwora ze "Stranger Things".

Pokaż mu to zdjęcie, gdy będzie niegrzeczny!
Gratulacje! Mały aniołek, tylko taki trochę upadły
Miałam dokładnie takie samo doświadczenie. Spodziewałam się, że będę promieniała radością, zamiast tego, wzdrygnęłam się na widok dziecka i zapytałam, czy to normalne
Przeraziłam się
Jest po prostu już świadome, na jakim świecie przyjdzie mu żyć
Moje dziecko na jednym ze zdjęć wygląda jak mini Voldemort

- pisali.

Więcej o: