Michał Żebrowski na pierwszym zdjęciu z córką. Zadał fanom niezręczne pytanie

Michał Żebrowski pochwalił się w mediach społecznościowych zdjęciem z pociechą, która urodziła mu się w zeszłym weekend. Aktor pokazał kadr, na którym uśmiechnięty spogląda na twarz noworodka. Przy okazji zadaje fanom pewne pytanie. Odpowiedzi udzieliła nawet Zofia Zborowska.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski w miniony weekend powitali na świecie swoją pierwszą córkę. Para oficjalnie zaprezentowała w sieci fotografie z nowo narodzonym noworodkiem. Synowie pary: Franciszek, Henryk i Feliks, będą musieli przyzwyczaić się do nowej rzeczywistości, w której obecna będzie także siostra.

Zobacz wideo

Michał Żebrowski spogląda na córkę i zadaje fanom pewne pytanie

Michał Żebrowski po raz pierwszy zamieścił na Instagramie uroczą fotografię z córką. Na zdjęciu widzimy, jak aktor uśmiechnięty od ucha do ucha, spogląda na trzymane w rękach niemowlę. Żebrowski opatrzył zdjęcie humorystycznym opisem, w którym zażartował z własnego wieku i wspomniał o późnym rodzicielstwie, pytając fanów:

Córcia czy wnusia?
 

Aleksandra Żebrowska urodziła czwarte dziecko. Czy to córka?Aleksandra Żebrowska urodziła czwarte dziecko. Pokazała pierwsze zdjęcie z noworodkiem

Fanka: Na wnuczki jeszcze przyjdzie czas

Obserwatorzy docenili poczucie humoru aktorka i w podobny sposób odpowiedzieli mu w komentarzach pod zdjęciem na Instagramie. Zapewnili go, że na pewno będzie rewelacyjnym ojcem dla swojej nowo narodzonej córeczki. Żebrowski otrzymał mnóstwo komplementów:

Najprzystojniejszy i wiecznie młody, a córka to jeszcze odmłodziła!
Córeczka tatusia!
Oj, kokietuje! Niech pan się teraz mocno trzyma, ani się pan obejrzy, a ta istotka owinie sobie pana wokół paluszka, tak to już jest w układzie tatuś - córeczka. 
Nie ma znaczenia, ważnie, żebyście byli zdrowi!
Do dziadka ci daleko!

Ironiczny komentarz dodała także Zofia Zborowska, która nie kryła radości:

Hahahaha! Gratulacje tatusiu, czy dziadku?

- zapytała aktorka. Nie brakowało także komentarzy nawiązujących do opisu zdjęcia aktora. Fani przyznali, że w tym przypadku siwy włosy, to nie jest starość, a doświadczenie. Wspomniano także o tym, że na wnuki przyjdzie jeszcze odpowiedni moment:

Mogła być wnusia, ale jest córeczka. 
Na wnuczki jeszcze przyjdzie czas!
Wiek trzeba nosić z godnością, a siwy włos to doświadczenie, a nie starość.
Siwe włosy dziadkiem nie czynią, spokojnie!

Jedna z fanek wspomniała o późnym ojcostwie, którego doświadczył jej ojciec i tym samym, dobrym słowem, chciała wesprzeć Żebrowskiego:

Urodziłam się, gdy tata miał czterdzieści osiem lat. Bał się tego późnego ojcostwa, ale dał radę!

Katarzyna Sokołowska urodzi dziecko w wieku 49 lat. Fanka: 'To skrajny egoizm'Katarzyna Sokołowska urodzi dziecko w wieku 49 lat. Fanka: "To skrajny egoizm"

Więcej o: