Tańczyli na weselu i nagle potknęli się o leżące dziecko. Mama wkroczyła do akcji, gdy było za późno

Dzieci położyły się na podłodze na środku weselnego parkietu. Tańczący goście nie zauważyli maluchów. "Nie pojmuję, jak można wziąć ze sobą dziecko na wesele, a potem go nie pilnować" - komentują wzburzeni internauci.

Dzień ślubu i wesela jest dla wielu ludzi jednym z najważniejszych w życiu. Pary miesiącami przygotowują się do ceremonii, starając się zadbać o najmniejszy szczegół uroczystości, z dużym wyprzedzeniem rezerwując salę, starannie dobierając wszelkie dodatki, zamawiając catering i zatrudniając profesjonalny zespół. Zdarza się jednak, że wizja wesela państwa młodych nie zawsze podoba się gościom. Przykładowo niektóre pary decydują się na wyprawienie przyjęcia jedynie dla osób dorosłych, co wciąż budzi wiele kontrowersji.

Tańczyli na weselu i nagle potknęli się o leżące dziecko

Więcej artykułów o tematyce parentignowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

NoworodekNadał synowi 27 imion. Chłopiec miał sam wybrać, które zostawi

Zobacz wideo

Na profilu na TikToku @jessethlopez w odpowiedzi na pytania gości, dlaczego uroczystość odbywa się bez dzieci opublikowano nagranie z jednego z wesel.

Ale dlaczego właściwie przyjęcie bez dzieci? To zobaczcie jak tutaj matka 'szybko' zorientowała się, co robią jej pociechy

- zauważono.

Na nagraniu widać parę tańczącą na przeznaczonym do tego celu parkiecie. Goście nie zauważyli jednak, że na podłodze pokładały się kilkulatki, potknęli się o dziecko i przewrócili. Mama zareagowała i poszła zabrać pociechy, dopiero w momencie, gdy para leżała na podłodze. 

Pod nagraniem pojawiła się masa komentarzy.
Dlaczego ludzie w ogóle chcą zabierać dzieci na imprezy z alkoholem?
Nie pojmuję, jak można wziąć ze sobą dziecko na wesele, a potem go nie pilnować
Uważam, że obowiązkiem rodziców jest dbanie o dzieci. Są za nie odpowiedzialni
Co one robiły na podłodze?!
A moim zdaniem dzieci powinny uczestniczyć w przyjęciach rodzinnych. Potrafią wkurzyć, ale przecież każdy z nas był głośnym, biegającym dzieckiem, które uwielbia się bawić
Nigdy nie podobało mi się to, gdy rodzice zabierali dzieci na wesela, pozwalając im tańczyć i biegać do woli, jakby to było przedszkole

- pisali internauci.

Chciała nadać córce ładne, krótkie imię. W szkole stało się obiektem drwin. 'Mówią, że jest męskie'Chciała nadać córce ładne, krótkie imię. W szkole stało się obiektem drwin. "Mówią, że jest męskie"

Więcej o: