Wystarczyła chwila nieuwagi w sklepie. Rodzice znaleźli dziecko na dziale 'łazienka'. "Testował, czy mu odpowiada"

Kiedy dziecko chce skorzystać z toalety, nie ma czasu na negocjacje. Często zaskakuje tym rodziców w najmniej oczekiwanych sytuacjach. Jednak pewien chłopiec postanowił nie zawracać głowy rodzicom i kiedy zobaczył sedes na wystawie w sklepie budowlanym, nadszedł czas na lekcję samodzielności.

Więcej historii rodziców znajdziesz na Gazeta.pl.

Jael Capto wraz z mężem i synem Samuelem wybrała się ostatnio do sklepu budowlanego i chociaż starali się nie spuszczać dziecka z oczu, wystarczyła chwila nieuwagi, aby chłopiec zniknął między sklepowymi alejkami. Ostatecznie rodzice znaleźli go na dziale z artykułami do łazienki i nie mogli uwierzyć w to, co widzą. 

Zobacz wideo Sylwia Bomba o szelkach dla dzieci. Czy byłaby gotowa z nich korzystać?

"Testował, czy mu odpowiada"

Okazało się, że chłopiec postanowił samodzielnie skorzystać z toalety. Problem w tym, że była to toaleta wystawowa. Trochę dumna, a trochę zażenowana mama nagrała całą sytuację telefonem, a filmik opublikowała na swoim profilu na Instagramie. Obejrzało go prawie 200 tys. osób i wszyscy są zgodni: mina dziecka przyłapanego na gorącym uczynku rozbraja. 

Dzieci Kasi mają obywatelstwo amerykańskie.Polska mama w USA. "Syn mnie spytał, czy opalam się, żeby być taka ciemna jak tata"

Ważne jest, aby w momencie, kiedy dziecko zaczyna samodzielnie korzystać z toalety, miało wsparcie rodziców. To normalne, że początki nie będą idealne, ale krytyka może zniechęcić malucha do dalszych prób. W tym przypadku rodzice pozwolili chłopcu "dokończyć sprawę" i spotkali się ze zrozumieniem.

Testował, czy mu odpowiada
Ważne, że nauczył się samodzielności. Piękne

- pisali internauci.

Jedna osoba zapytała, w jaki sposób rodzice chłopca wyczyścili później pokazową toaletę.

Na szczęście nie było tragedii

- oznajmiła mama. Filmik można obejrzeć TUTAJ.

Jak nauczyć dziecko korzystania z nocnika?Jak nauczyć dziecko korzystania z nocnika?

Więcej o: