Zofia Zborowska i Andrzej Wrona zrobili dziecku wspaniały prezent. Zapamięta go przez całe życie

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona pokazali, że dla rodziców nie ma rzeczy niemożliwych. Z okazji pierwszych urodzin swojej córeczki, przygotowali dla niej wyjątkowy prezent i zaangażowali w to rodzinę oraz przyjaciół. Nadzieja z pewnością nigdy go nie zapomni.

Więcej wiadomości z życia gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl.

Zofia Zborowska dzięki swojej szczerości i naturalności zyskała szerokie grono fanów w mediach społecznościowych. Odkąd została mamą nie boi się mówić o trudach macierzyństwa, a kobiety doceniają to, że na jej profilach w mediach społecznościowych nie znajdą cukierkowych obrazków. Jej córeczka Nadzieja przyszła na świat dokładnie rok temu i z okazji urodzin rodzice przygotowali dla niej wyjątkowy prezent.

Zobacz wideo Sylwia Bomba o spędzaniu wakacji bez dzieci. "Podróż bez dziecka jest połową podróży"

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona zrobili dziecku wspaniały prezent

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona nagrali dla córeczki klip do jej ulubionej piosenki "Hakuna matata". W produkcję zaangażowana była rodzina i przyjaciele, a efekt przerósł najśmielsze oczekiwania. Wystąpił nawet Wiktor Zborowski, który w "Królu Lwie" podkładał głos pod postać Mufasy.

Rok temu nasze życie wywróciło się do góry nogami. Jesteśmy najszczęśliwsi na świecie, że wybrałaś nas jako swoich rodziców. W tym roku królowało Hakuna Matata, zobaczymy co będzie za rok, ale miej no Naduś litość

- napisała w podpisie do nagrania szczęśliwa mama. Cały klip można obejrzeć TU

Zofia Zborowska przygotowała niezwykły prezent z okazji urodzin córkiZofia Zborowska przygotowała niezwykły prezent z okazji urodzin córki zborowskazofia i w_kracze/Instagram

Nagranie zrobiło duże wrażenie na fanach Zborowskiej. Niektóre osoby zwróciły uwagę na fakt, jak zmienia się podejście do wychowania dzieci i rodzicielstwa. 

To żywy dowód na to, że „nasze" pokolenie wyniosło szeroko rozumiane rodzicielstwo i definicję miłości do dzieci na zupełnie inny poziom!

- czytamy w jednym z komentarzy. 

No przecież nie mam słów jacy fajni z Was starzy. 100 lat Nadzia nudy to Ty dziewczyno w życiu nie zaznasz.
Czy ja też mogę zostać Waszą córką?
Jesteście niesamowici! Moja córka (3latka) mówi ze chce do was jechać. Zakochała się w hakuna matata!

- pisali internauci.

Sandra KubickaSandra Kubicka: Myślałam, że polecę do Danii na in vitro. Że zrobię to sama [TYLKO U NAS]

Więcej o: