Maja Hyży pozuje z córkami. Jedną karmi piersią, drugiej dała smoczka. Uwagę zwraca gest Antosi

Maja Hyży opublikowała zdjęcie, na którym pozuje z córkami. Rodzinna fotografia zachwyciła internautów. "Tylko druga matka może czuć to, co ty teraz czujesz. Piękny widok" - komentuje fanka.

Maja Hyży na początku lipca urodziła córeczkę, której nadała imię Zosia. To czwarte dziecko wokalistki, która jest mamą 10-letnich chłopców - Wiktora i Aleksandra oraz dwuletniej Antosi. 32-latka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami zarówno efektami różnych sesji zdjęciowych, jak i rodzinnymi fotografiami. Relacjonowała także przebieg ciąży, a po porodzie pokazała fanom zdjęcie córeczki.

Maja Hyży pozuje z córkami

Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Zobacz wideo Kiedy dziecko się zakrztusi. Przede wszystkim nie panikować. Działać!

Wokalistka przyznała, że poród przebiegał w dobrych warunkach. Leżała w pojedynczej sali z dostępem do własnej łazienki, a tuż obok znajdował się drugi pokój z małżeńskim łóżkiem przeznaczony dla osoby towarzyszącej.

Po narodzinach Zosi nie będę wypoczywała. Dwa tygodnie po porodzie będę nagrywała teledysk z Komodo, a w sierpniu czeka mnie trasa z Dwójką. Biorę dwa bobasy pod pachę i jedziemy. Oczywiście to wszystko kwestia siły, organizacji i pomocy, przede wszystkim mojego partnera, mamy, babci i mojego menadżera

- przyznała Maja Hyży w rozmowie z "Faktem".

Tym razem dumna mama po raz pierwszy opublikowała zdjęcie, na którym pozuje z dwiema córeczkami. Maja Hyży siedzi na nim na sofie, karmiąc piersią Zosię, a o drugie kolano opiera się Antosia. Uwagę zwraca gest dziewczynki, która czule gładziła młodszą siostrzyczkę po główce.

Marzenia się spełniają

- opisała zdjęcie Maja Hyży.

Pod zdjęciem pojawiła się masa komentarzy od oczarowanych fanów.

Piękne zdjęcie. Taka prawdziwa miłość
Tylko druga matka może czuć to, co ty teraz czujesz. Piękny widok
Cudowne kruszynki ze wspaniałą mamą. Miło się was ogląda
Tyle miłości na jednym zdjęciu
Dla mnie to była cudowna przygoda. Pomimo różnych niedogodności wspaniale wspominam ten czas karmienia piersią dwa razy po dwa lata. Pięknie wyglądacie
Jestem przekonana, że dzisiaj nic piękniejszego nie zobaczę
Można się wzruszyć, widząc takie zdjęcie
Najpiękniejszy widok pod słońcem

- pisali.

 
Więcej o: