Kupiła trzylatce torebki Louis Vuitton i królewskie łóżko. "Ludzie mnie krytykują, twierdząc, że ją rozpieszczam"

Mama nagrała filmik, w którym pokazała, jak wygląda pokój trzyletniej córki. Gigantyczne łóżko, toaletka i trzy torebki Louis Vuitton. "Za bardzo ją rozpieszczasz. Wyrośnie na bachora" - twierdzi internautka.

Christi Fritz to młoda mama, która prowadzi profil na TikToku @christifritz na którym dzieli się ze swoimi obserwatorami różnymi aspektami swojego życia codziennego. Postanowiła "oprowadzić" widzów po pokoju swojej córeczki i wrzuciła dwa nagrania obrazujące wnętrze. Ten widok wzbudził w internautach skrajne emocje.

Kupiła trzylatce trzy torebki Louis Vuitton

Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Zobacz wideo Kiedy dziecko się zakrztusi. Przede wszystkim nie panikować. Działać!

Na jednym z nagrań widać gigantyczny pokój, wyścielony dywanem. Pod ścianą stała mała biała toaletka dopasowana do wzrostu dziecka, zaś obok niej gigantyczne łóżko. Było wielkie, pikowane i różowe i z powodzeniem zmieściłyby się na nim trzy osoby. Pomieszczenie przypominało bardziej pokój nastolatki, bo nie było w nim widać żadnych zabawek. Mama wyjaśniła, że trzyma je w garderobie, którą również pokazała internautom. Na wieszakach wisiały zwiewne sukienki w pastelowych odcieniach, a na podłodze faktycznie ustawiono kilka lalek. Uwagę zwróciło jednak to, co stało na półce obok dziecięcego plecaka z księżniczkami Disney'a. Były to trzy torebki Louis Vuitton.

Dlaczego kupujesz trzyletniemu dziecku torebki Louis Vuitton?

- zapytała zaskoczona internautka.

Mama postanowiła odpowiedzieć na pełne krytyki komentarze. Tłumaczyła internautom, że jej zdaniem lepiej zainwestować w produkty wysokiej jakość, które starczą na lata, niż w tanie rzeczy, które po pewnym czasie będzie musiała wyrzucić. Jej argumenty nie trafiły jednak do wszystkich. Pod nagraniami pojawiła się masa komentarzy od rodziców. Zdaniem niektórych Christi za bardzo rozpieściła córkę, zaś inni twierdzili, że jest bogata i najwyraźniej może sobie na to pozwolić.

Za bardzo rozpieszczasz córkę. Wyrośnie na bachora
Proszę nie mówi mi tylko, że ona naprawdę się maluje
Nie ma co się burzyć. Są po prostu bardzo bogaci, więc mogą robić z pieniędzmi, co chcą
Widzę dużo zazdrośników w tych komentarzach, ale moim zdaniem pokój wygląda zachwycająco
Przeraża mnie to, że ten pokój jest taki pusty i nie widać w nim zabawek

- pisali.

Więcej o:
Copyright © Agora SA