Dziecko próbowało raczkować. Nagle dołączył do niego pies. "Zrozumiał zadanie"

Rodzinny pupil zauważył, że kilkumiesięczna dziewczynka próbuje raczkować. Dziecko nieporadnie próbowało się przesunąć, ale starania szły na marne. Wtedy piesek nie wytrzymał i zaczął dziecku towarzyszyć, pokazywać, co ma robić.

Więcej tematów związanych z życiem rodzinnym na stronie Gazeta.pl

Zwierzaki potrafią być nie tylko doskonałymi kompanami małych dzieci i towarzyszyć im w zabawach niemal tak dobrze, jak rówieśnicy. Gdy w domu pojawia się noworodek, rodzinne pupile często zachowują się tak, jakby czuły się za maluszka odpowiedzialne. Wykazują się troską,  jak na przykład pupil, który próbował przybyć dziecko, żeby nie zmarzło, czy czworonóg, który zagrodził maluszkowi wejście na schody, z których mogłoby spaść. Koty też potrafią być odpowiedzialnymi opiekunami. Jakiś czas temu pisaliśmy o kocie, który stał na straży bezpieczeństwa dziecka bawiącego się na balkonie. 

Nadała córce oryginalne imięMama nadała córce oryginalne imię. Po latach nastolatka wyznała, jak jej dokuczano. "Nienawidziła cię"

Dziecko uczyło się raczkowania

Nagranie zostało udostępnione na TikToku przez Lucy Sunderland, prawdopodobnie mamę dziewczynki. Widzimy na nim niemowlaka, który chciałby już zacząć się poruszać, ale jeszcze nie wie jak, widać, ze maluchowi jeszcze ciąży główka, jest bardzo niestabilny nawet w takiej pozycji. Rusza rączkami i nóżkami w nadziei, że się przesunie chociaż trochę, ale nic takiego się nie dzieje. Wtedy wkracza rodzinny pupil i pokazuje dziewczynce, co powinna robić.

W komentarzach autorka nagrania napisała:

Na początku było to tylko zabawne, ale on rzeczywiście zachęcił ją do poruszania się. Leżała i obserwowała go, a potem zaczęła się powoli przesuwać.

Kobieta dodała, że nagranie pochodzi sprzed roku, a ta dwójka wciąż jest w doskonałej komitywie i "razem sieją chaos". 

Kiedyś kładł się obok niej, kiedy zaczęła się przekręcać z pleców na brzuszek i szturchał ją nosem, żeby, jej pomóc

- dodała. 

Zobacz wideo Piosenkarki napisały książkę o emocjach. Wszystko zaczęło się przy obiedzie

Nagranie rozczuliło internautów

Pod udostępnionym nagraniem pojawiło się wiele komentarzy rozbawionych i jednocześnie rozczulonych internautów. Pisali: 

Pies zrozumiał zadanie
Pokazał jak to się robi
Świetny nauczyciel
Najważniejsze to mieć w życiu wsparcie
Super piesek
Oporny uczeń, trzeba się napracować, żeby coś pojął

- zażartował jeden z użytkowników TikToka. 

Dzieci na ślubie i weselu: zabierać czy nie zabierać na imprezę?Nie udało im się zrobić wesela bez dzieci. "Poniszczyły dekoracje, rozbiły wazon"

Więcej o: