Aleksandra Żebrowska wysyła syna na kolonie. Chłopiec zadał jej zaskakujące pytanie

Aleksandra Żebrowska zdecydowała się wysłać jednego z synów na obóz żeglarski. Dzień przed wyjazdem, chłopiec zadał swojej mamie dość istotne pytanie dotyczące kolonii. Zapytał ją, co to właśnie znaczy słowo "żeglarski". Miejmy nadzieję, że Ola rozwiała wszystkie jego wątpliwości i będą to niezapomniane wakacje.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska o córkach i macierzyństwie

Syn Aleksandry Żebrowskiej jedzie na obóz żeglarski. Przed wyjazdem pojawiły się pytania

Aleksandra Żebrowska niebawem powita na świecie swoje czwarte dziecko. Gwiazda jest bardzo aktywna na finiszu ciąży. Choć końcówka ciąży nie należy do najłatwiejszych, to gwiazda stara się poświęcać dużo uwagi pozostałym dzieciom. Jeden z synów właśnie wyruszył na obóz żeglarski. Ola oddelegowała chłopca na autobus. W związku z tym podzieliła się z fanami na Instagramie krótką relacją. 

Jedno odstawione na obóz!

- poinformowała żona Michała Żebrowska i dodała, że dzień przed wyjazdem synek zadał jej pytanie, która bardzo ją zaskoczyło:

Mamo, co to jest "żeglarski"?

Mamy nadzieję, że mama nieco wcześniej wyjaśniła dziecku to pojęcie i opowiedziała, czym różni się obóz żeglarski, od zwyczajnych kolonii. Trzymamy kciuki za udany obóz chłopca. Oby wrócił w optymistycznym nastroju i pytał mamy, czy za rok również na niego pojedzie. 

Aleksandra Żebrowska wysyła syna na kolonie. Chłopiec zadał jej zaskakujące pytanieAleksandra Żebrowska wysyła syna na kolonie. Chłopiec zadał jej zaskakujące pytanie Instagram, screen: olazebrowska

Aleksandra Żebrowska pokazała, co znalazła u syna w plecaku. Śmierdząca niespodzianka

Aleksandra Żebrowska zamieściła na InstaStories zdjęcie, na którym pochwaliła się, co znalazła w plecaku swojego syna Henryka. Okazuje się, że drugoklasista przechowywał tam ugotowane jajko. Zapomniał, że miał je ozdobić w domu, a jego mama zorientowała się po miesiącu. Trzeba przyznać, że chłopiec zrobił Żebrowskiej niezbyt pachnącą niespodziankę.

Znalezione w plecaku drugoklasisty w maju. Co to jest?

- zapytała Żebrowska. 

ScreenScreen Fot. Instagram.com/olazebrowska

Żona Michała Żebrowskiego zwróciła się do syna z prośbą o wyjaśnienie, dlaczego jajko leży u niego w plecaku.

A, sorry mamo, pisanka. Mieliśmy dokończyć w domu

- wyznała pociecha.

Więcej o: