Była dziecięcą miss i w wieku 6 lat zarobiła pierwszy milion. Jak dziś wygląda?

Szesnastoletnia Isabella Barrett zaczęła karierę w wieku kilku lat na dziecięcych pokazach miss. Dziś jest młodą biznes woman i sukcesywnie pomnaża swój majątek. "Moi fani mnie kochają, mówią mi, że jestem fajna i ładna." - wyznała w jednym z wywiadów.

Więcej tematów związanych z rodzicielstwem na stronie Gazeta.pl

Isabella Barrett przyszła na świat 8 sierpnia 2006 roku w Rhode Island (USA). Gdy miała cztery lata, jej mama Susanna stwierdziła, że dziewczynka ma talent, który można świetnie wykorzystać w popularnych w USA dziecięcych wyborach miss.

Zanim się zorientowaliśmy, wygrywaliśmy każdy konkurs i zostaliśmy wybrani do pojawienia się w Toddlers and Tiaras. Isabella zakochała się w całym tym blichtrze i przepychu, była naturalnym talentem

- powiedziała Susanna w jednym z wywiadów. 

Aleksandra Żebrowska może urodzić lada dzień. Aleksandra Żebrowska czeka na poród. Ma mały problem. Fanka: "Wsadź rękę do lodu"

Zarobiła pierwszy milion w wieku sześciu lat

Kariera Isabelli Barrett, dzięki wspomnianemu przez matkę reality show, który pokazywał kulisy dziecięcych konkursów piękności, nabrała rozpędu. Pojawiły się liczne propozycje udziału w kampaniach reklamowych, dziewczynka zdobywała kolejne tytuły i korony, w końcu stała się posiadaczką własnej marki ubrań, dzięki której zarobiła swój pierwszy milion w wieku sześciu lat. 

 

Isabella nie spoczęła na laurach

Kariera Isabelli nie skończyła się w momencie, kiedy była już za duża na dziecięce pokazy piękności. O wszystko zadbała jej mama. Dziś W wieku 16 lat jest dobrze zapowiadającą się młodą biznes woman, wciąż świetnie zarabia - jest influencerką, dostaje wiele intratnych propozycji współpracy od znanych marek, bierze udział w sesjach zdjęciowych, pokazach mody, konkursach piękności, ma linię biżuterii. Jej aktywnie prowadzony profil na Instagramie obserwuje niemal 70 tys. użytkowników, a kanał na YouTubie również cieszy się ogromną popularnością. 

Zobacz wideo Co do zasady dziecko rodzi się zdrowe. Rodziców czeka jednak dużo stresów związanych ze stanami adaptacyjnymi noworodka
Mam linię biżuterii, która zarobiła mi milion dolarów, miałam linię ubrań, która też zarobiła milion dolarów. Nadal jednak spotykam się z przyjaciółmi, jeździmy na nartach wodnych

- powiedziała w rozmowie z portalem "Truly". Z kolei w wywiadzie dla brytyjskiego "Daily Mirror" stwierdziła:

To niesamowite, ponieważ wiem, że wszyscy mnie podziwiają, co jest dużą odpowiedzialnością. Moi fani mnie kochają, mówią mi, że jestem fajna i ładna. Nie ma nic, czego nie można nie lubić w byciu sławnym.
 

Jej koleżanka "po fachu" miała mniej szczęścia

W reality show, w którym wystąpiła Isabella Barrett, pojawiła się także inna gwiazda dziecięcych konkursów piękności - Honey Boo Boo, czyli Alana Thompson. Ona z kolei nie wspomina zbyt dobrze swojego dzieciństwa, w głównej mierze za sprawą matki, która wikłała się w kolejne toksyczne związki, uzależniła się od narkotyków i w efekcie Alana musiała zamieszkać ze swoją starszą siostrą. Dziś dziewczynka boryka się z nadwagą, a w mediach społecznościowych walczy z body shamingiem. Nie ma też wokół siebie przyjaciół, o czym powiedziała w rozmowie z "Teen Vogue":

Szczerze mówiąc, nie mam wielu przyjaciół. W ogóle. Ponieważ wydaje mi się, że ludzie myślą sobie: O mój Boże, przyjaźnię się z Honey Boo Boo. Tak naprawdę nikomu nie ufam.

Victoria uwielbia jazdę na łyżwach. Polska mama z USA. "Od urodzenia córki odkładamy pieniądze na jej studia"

Więcej o: