Aleksandra Żebrowska czeka na poród. Ma mały problem. Fanka: "Wsadź rękę do lodu"

Aleksandra Żebrowska niebawem powita na świecie swoje czwarte dziecko. Tym razem będzie to córeczka. Gwiazda tradycyjnie już zamieszcza na Instagramie zdjęcia, na których pokazuje, jak wygląda do ostatnich dni przed porodem. Tm razem zamieściła też niepokojące zdjęcie dłoni ze spuchniętymi palcami.

Więcej tematów związanych z ciążą i porodem na stronie Gazeta.pl

Aleksandra Żebrowska, żona Michała Żebrowskiego, na początku roku poinformowała, że spodziewa się kolejnego dziecka. Para ma już trzech synów: Franciszka (urodził się w 2010 roku), Henryka (urodził się w  2013 roku) i Feliksa (urodził się w 2020 roku). Tym razem na świat ma przyjść dziewczynka, chłopcy już niebawem zostaną dumnymi starszymi braćmi. Aleksandra Żebrowska jest aktywną użytkowniczką Instagrama, gdzie jej profil obserwuje 275 tys. użytkowników. Gwiazda często zamieszcza zdjęcia i relacje, w których pojawiają się zarówno jej dzieci (nie pokazuje jednak ich twarzy), jak i mąż. Aleksandra Żebrowska regularnie zaspokaja ciekawość swoich fanów, publikując zdjęcia z przebiegu ciąży. Pokazuje jak wygląda (a ma do swojego ciała i wyglądu pełen dystansu, a jednocześnie ciepła i wyrozumiałości stosunek) i opisuje, jak się czuje. 

Aleksandra Żebrowska będzie miała czwartego synaAleksandra Żebrowska jest w ósmej ciąży i wkrótce urodzi czwartego syna

Aleksandra Żebrowska jest w ósmej ciąży

Aleksandra Żebrowska i jej mąż marzyli o gromadce dzieci i można już śmiało stwierdzić, że im się to udało. A nie było łatwo. Gwiazda jakiś czas temu wyznała, że ma doświadczenia poronienia i ciąży pozamacicznej. Wyznała, że to jej ósma ciąża. Gwiazda nie boi się mówić o straconych ciążach, uważa, ze to nie powód do wstydu. Wierzy, że w ten sposób pomoże innym kobietom z podobnymi doświadczeniami.

Zobacz wideo Przyzwyczajenia, trendy, zalecenia medyczne i dobre rady. Czyli skąd właściwie brać wiedzę o pielęgnacji noworodka?

Aleksandra Żebrowska pokazała ciążowy brzuszek

Gwiazda zamieściła na Instagramie zdjęcie, w którym pokazała, jak wygląda pod koniec ciąży. Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy jej fanek z wyrazami uznania: 

Piękny brzuszek
I tak pięknie Pani wygląda
Zdjęcie zatytułowane: Jak dobrze wyglądać w ciąży

- pisały.

Aleksandra Żebrowska nie zdjęła obrączki

Poza zdjęciem ciążowego brzuszka gwiazda opublikowała też fotkę swojej dłoni, na której widać obrączkę. Zdjęcie opatrzyła komentarzem:

Patent z kruszonką gniecioną w torebce rzeczywiście ratuje życie (albo przestrzeń podpaznokciową) Chociaż trochę tłustego masła na paluchach by nie zaszkodziło - może udałoby mi się wreszcie zdjąć obrączkę - podobno lepiej to zrobić przed porodem niż w trakcie/

Na zdjęciu widać spuchnięte palce a na jednym z nich obrączkę. Gwiazda zapewne nie będzie w stanie jej zdjąć, być może trzeba będzie ją przeciąć. Internautki w komentarzach podzieliły się swoimi doświadczeniami i radami - co zrobić w takiej sytuacji:

Aleksandra Żebrowska pokazała spuchnięte palce.Aleksandra Żebrowska pokazała spuchnięte palce. Instagram/olazebrowska

W razie czego można przeciąć u jubilera. Czy robiłam to w dniu porodu? Możliwe
Mydło najlepsze na wszelkie pierścionki i obrączki
Pomogło owinięcie palca sznurkiem lub nitką
Obrączkę udało się ściągnąć metoda na nitkę, ale pierścionek zaręczynowy za nic nie chciał zejść, a po walce z obrączką palec spuchł jeszcze bardziej
5 minut z ręką w górze. Nie sprawdzać w międzyczasie czy już zejdzie tylko odczekać te 5 minut
Wsadź rękę do lodu a później w masło

- czytamy w komentarzach.

Aleksandra i Michał ŻebrowscyAleksandra Żebrowska wybiera imię dla córki. "Sprawa jest skomplikowana". Podaje powód

Więcej o: