Pokazała posiłek córki. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki. "Jak w więzieniu"

Pewna mama ze Stanów Zjednoczonych bardzo chętnie dzieli się pomysłami na lunchboxy dla swojej córki. Ponad 100 tysięcy obserwujących nie zawsze podziela entuzjazm kobiety dotyczący przygotowanych przez nią posiłków. "To wygląda dokładnie jak jedzenie w więzieniu" - napisał jeden z internautów.

Mama z USA często udostępnia na TikToku nagrania, w których pokazuje, jak wygląda zawartość pudełka na lunch jej córki. Dziewczynka jest fanką fasolki i często prosi mamę, by w jej lunchboxie znalazła się właśnie ona. Wielu internautów wskazuje, że nie jest to najzdrowszy pomysł na posiłek dla dziecka. Wątpliwości internautów budzi też wygląd jedzenia.

Jeden z nich napisał: "To wygląda jak jedzenie dla więźniów". Wtórowało mu wiele osób, które podzieliło jego opinię. Niektórzy byli też dość okrutni w swych wyrokach, twierdząc, że mama podaje swojej córce truciznę. "Zimna fasolka po bretońsku, jogurt i twarożek. Nie chcę być niegrzeczna, ale to podłe..." - dodała inna komentująca. 

"To jeden ze zdrowszych posiłków, jaki widziałam"

Niektórzy komentujący wzięli mamę dziewczynki w obronę. Jak przekonywali, posiłki są dobrze zbilansowane i zdrowe. "Nie rozumiem tych wszystkich nienawistnych komentarzy. Przecież jedzenie w pudełkach jest zdrowe i na pewno bardzo smaczne" - napisała jedna z internautek.

Inna dodała, że dziewczynka lubi fasolkę i sama o nią prosiła. "Moim zdaniem ten lunchbox wygląda bardzo ładnie i jest zgodny z oczekiwaniami dziecka" - stwierdziła. 

Autorka filmików wydaje się nie przejmować złośliwymi komentarzami i podchodzić do nich z dużą dozą dystansu. "Dziś też przygotuję jej lunch i naprawdę mam nadzieję, że wielu z was się oburzy i znowu zacznie mnie obrażać" - napisała. 

Więcej o: