Najpopularniejszy dawca nasienia spłodził 48 dzieci. W sieci z dumą prezentuje zdjęcia testów ciążowych

Kyle Gordy jest dawcą nasienia i biologicznym ojcem blisko 48 dzieci. Prowadzi grupowy chat z klientkami. "Poznałem dziewięcioro moich dzieci, ale chciałbym poznać wszystkie, o ile matki by tego chciały" - wyznaje.

Kyle Gordy z Los Angeles jest dawcą nasienia i biologicznym ojcem blisko 48 dzieci. Przekonuje, że nie zaprzestanie swojej działalności, dopóki nie będzie czuł, że nie jest już potrzebny. Nie ogranicza się jednak do świadczenia usług na terenie Stanów Zjednoczonych i niedawno rozpoczął swoją trasę po Europie.

Najpopularniejszy dawca nasienia spłodził 48 dzieci

Więcej artykułów o tematyce parentingowej znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

Najdziwniejsze imiona dla dzieciNajdziwniejsze imiona, które chcieli nadać dzieciom polscy rodzice

Zobacz wideo Kiedy dziecko się zakrztusi. Przede wszystkim nie panikować. Działać!

31-latek z dumą prezentuje na swoim profilu zdjęcia pozytywnych testów ciążowych, które otrzymał od klientek. Jak informuje portal Mirror.co.uk,  po swojej pierwszej wizycie w Europie, w której pobrano od niego nasienie ogłosił, że w południowym Londynie urodził się jego syn - Croydon. W ramach swojej pierwszej "trasy po Europie" w formie darowizny przekazał nasienie parze lesbijek w październiku 2021 roku. Podczas podróży odwiedził również Anglię, Szkocję oraz Szwecję, by zobaczyć niektóre z dzieci, których jest biologicznym ojcem. 

Mężczyzna podkreśla, że został dawcą nasienia, by pomóc samotnym kobietą oraz parą spełnić marzenie o potomstwie, bez konieczności załatwiania formalności przez bank spermy i płacenia wygórowanych opłat. W rozmowie z portalem dodał, że jest podekscytowany na myśl o posiadaniu dziecka w Anglii i nie może się doczekać, jak usłyszy z jego ust brytyjski akcent.

Poznałem dziewięcioro moich dzieci, ale chciałbym poznać wszystkie, o ile matki by tego chciały

- przekonuje.

Podczas spotkania z parą Kyle Gordy pokazał im wyniki swoich testów STD potwierdzających, że nie cierpi na żadną z chorób przenoszoną droga płciową, podał informacje o swojej rodzinie, wykształceniu oraz zainteresowaniach.

Przyszedłem do ich domu, odbyliśmy rozmowę wprowadzającą, potem podałem im moje nasienie w małym kubeczku. Klientki poszły do sypialni, a dwa tygodnie później już oczekiwały dziecka

- wyznał.

31-latek twierdzi, że są kobiety są szczęśliwe, gdy mężczyzna spotyka się z pociechami. Niektóre proszą go nawet, by ponownie dał im nasienie, gdy będą chciały mieć kolejne dziecko. Kyle jest w stałym kontakcie ze wszystkimi klientkami. Założył nawet grupowy chat dla czterdziestu kobiet, którym spłodził dzieci.

Kobieta opowiedziała, z jakimi komentarzami musi się mierzyćPozuje, odsłaniając ciążowy brzuszek. Internauci bezlitośni. "Obrzydliwy"

Więcej o: