Pozuje, odsłaniając ciążowy brzuszek. Pokazała, jakie komentarze dostaje od internautów. "Obrzydliwy"

Okres ciąży wiąże się z wieloma zmianami. Z miesiąca na miesiąc ciało kobiety przechodzi istotną metamorfozę, by sprowadzić malucha na świat. Niektóre kobiety relacjonują ten wyjątkowy czas w mediach społecznościowych. Wśród nich jest Eliana Rodriguez, której przyszło zmierzyć się ze złośliwymi komentarzami.

Świeżo upieczona mama Eliana Rodriguez, udostępniła na Instagramie nagranie, w którym opowiedziała o komentarzach, które dostała od internautów. Niektórzy nawet nie silili się na delikatność. "Jesteś ogromna", "Wyglądasz, jakbyś miała w brzuchu bliźnięta" - pisali złośliwi obserwujący.

Wożą dziecko do przedszkola rano i odbierają po 19. Do opiekunek mają jedną prośbęWożą dziecko do przedszkola przed świtem i odbierają po 19. Opiekunkom mówią: Bez leżakowania, to szybciej zaśnie

"Sprawdzałaś, czy nie ma tam drugiego dziecka?"

Choć niektórzy gratulowali Elianie pięknego brzuszka, a niedługo później także narodzin jej małego chłopca, inni nie hamowali się w kolejnych złośliwościach. Wiele osób sugerowało, że kobieta musi być co najmniej w ciaży bliźniaczej. "Sprawdzałaś dokładnie, czy oby na pewno nie masz w brzuchu drugiego dziecka?" - pytali w komentarzach internauci. "Musisz bardzo cierpieć" - zastanawiali się inni. 

"Nie mam pojęcia, jak udaje ci się uśmiechnąć, układać włosy, robic makijaż, nie mówiąc już o poruszaniu się. Jestem w 36. tygodniu ciąży i mam o połowę mniejszy brzuch, niż ty, a czuję się fatalnie" - wyznała inna internautka.

I choć złośliwych komentarzy nie brakowało, zdarzały się też bardziej uprzejme osoby, które nie tylko komplementowały instagramerkę i jej fantastyczną formę, ale też wyrażały zainteresowanie rozwiązaniem ciąży. "Ile ważył synek?" - zapytała internautka. Eliana poinformowała, że jej dziecko ważyło tuż po urodzeniu niezpełna 4 kilogramy. 

Więcej o: