Akcja "Gdzie są TE dzieci?" oburzyła wiele osób. Serwis Pomagam.pl odpowiada

Na kontrowersyjną kampanię "Gdzie są TE dzieci?" odpowiedział serwis Pomagam.pl wraz z agencją reklamową Feeders. Ich billboardy pojawiły się już w trzech polskich miastach.
Zobacz wideo Red Lipstick Monster o guzie macicy. "U większości pacjentek to wraca"

Billboardowa kampania Fundacji "Nasze Dzieci - Edukacja, Zdrowie, Wiara" z Kornic wzbudza ogromne kontrowersje. Akcja "Gdzie są TE dzieci" miała zwrócić uwagę na to, że w Polsce rodzi się coraz mniej dzieci. Na plakatach porównano sytuację obecną między innymi z dzietnością w latach 50. i 80. ubiegłego stulecia. 

Akcja "TU jestem"

Na kampanię odpowiedział serwis Pomagam.pl wraz z agencją reklamową Feeders. Akcja "TU jestem" ma nagłośnić zbiórki pieniędzy na pomoc ciężko chorym dzieciom - Zuzi, Bartkowi i Emilce. Zuzia zmaga się z rzadką chorobą układu oddechowego. Dziewczynka potrzebuje funduszy na diagnostykę oraz leczenie w Stanach Zjednoczonych. Natomiast Bartuś i Emilka chorują na rdzeniowy zanik mięśni. Ich bliscy zbierają pieniądze na sprzęt i rehabilitację. 

"Kampania jest kroplą w morzu potrzeb"

Billboardy możemy zobaczyć w Warszawie, Łodzi i Katowicach. - Tą akcją chcemy również podkreślić, że takich dzieci jak Emilka, Bartuś czy Zuzia jest o wiele więcej. A nasza kampania jest kroplą w morzu potrzeb. W naszym serwisie codziennie powstają zbiórki pieniędzy na rzecz dzieci, które potrzebują wsparcia. Często koszty leczenia przekraczają rodzinny budżet, a wielu rodziców nie może podjąć pracy zarobkowej ze względu na całodobową opiekę nad dziećmi - opowiada serwisowi Wirtualnemedia.pl Dobrosława Gogłoza, dyrektor zarządzająca Pomagam.pl.

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: