Ma 12 dzieci i nie chce jej się myć naczyń. "Serwuję kolację w paczce po chipsach"

40-letnia Alicia Dougherty z Pittsford z Nowego Jorku jest mamą 12 dzieci. Często dzieli się z rodzicami poradami dotyczącymi życia w wielodzietnej rodzinie. Ostatnio jednak jej nagranie wywołało sporo emocji. Wyznała, że zdarza jej się serwować posiłki w paczce po chipsach, aby nie myć naczyń.

Więcej historii mam przeczytasz na Gazeta.pl.

Alicia Dougherty w rozmowie z Good Morning America opowiadała, że ona i jej mąż Josh przez dziewięć lat starali się o dziecko. Po 11 poronieniach zdecydowali się adoptować syna Alexa z opieki zastępczej w 2011 roku. Zaledwie sześć dni później dowiedzieli się, że kobieta jest w ciąży. Przez lata kontynuowali adopcję kolejnych dzieci, mając jednocześnie więcej biologicznych pociech. Zarówno ona, jak i jej mąż regularnie publikują nagrania na TikToku, gdzie jako "Dougherty Dozen" dzielą się z ponad milionowym gronem obserwatorów poradami m.in. jak zaoszczędzić czas i pieniądze w wielodzietnej rodzinie. W najnowszym filmiku pokazała, co robi, żeby nie myć naczyń. Jej metodą zachwyciły się inne mamy.

Zobacz wideo Jak mieszkają księżna Kate i książę William?

Ma 12 dzieci i nie chce jej się myć naczyń

Sprzątanie po 12 dzieci może być prawdziwym wyzwaniem. Nic dziwnego, że są takie dni, kiedy po śniadaniu i obiedzie Alicia nie ma ochoty ustawiać na stole zastawy podczas kolacji. Tym bardziej że każdy, kto śledzi profil wielodzietnej mamy, wie, że wszystkie posiłki przygotowuje z ogromną starannością i poświęca im mnóstwo czasu. Wymyśliła więc, że czasem poda posiłek w paczce po chipsach. 

Na kolację mieliśmy "wędrujące taco", lub jeśli ktoś woli: "taco w paczce"

- oznajmiła w nagraniu.

Mama zrobiła kolację w paczce od chipsówMama zrobiła kolację w paczce od chipsów doughertydozen/TikTok

Mama otworzyła paczkę czipsów, a następnie dodała do środka mięso, sosy i ser, pomidory, oliwki i salsę. Na koniec wstrząsnęła, żeby wszystko wymieszać. 

Wspaniałe, nie ma bałaganu
U nas w domu mamy "wędrujące taco" cały czas

- zachwycały się użytkowniczki TikToka. A wam, jak się podoba?

Więcej o:
Copyright © Agora SA