Zostawiła matce wielkie pudło przed drzwiami i uciekła. Internautka: "Płaczę"

Córka postanowiła spełnić marzenie swojej matki. Zrobiła jej prezent, którego ta zupełnie się nie spodziewała. Wszystko nagrała z ukrycia jej przyjaciółka. Reakcja mamy na to, co zobaczyła po otwarciu pudła jest niezwykle wzruszająca.

Więcej tematów związanych z rodzicielstwem na stronie Gazeta.pl

Janelleandkate to profil na Instagramie, który prowadzą dwie przyjaciółki. Jedna z nich postanowiła zrobić niespodziankę swojej mamie. Wszystko zostało uwiecznione na filmiku i opublikowane z opisem: Córka spełnia marzenie swojej mamy. 

Dziecko w szpitaluWHO ogłasza czerwony alert dotyczący zdrowia dzieci. "Ceną będzie życie"

Kobieta dostała tajemniczy prezent

Na nagraniu widać kobietę, która zostawia przed drzwiami wielkie pudło przewiązane czerwoną kokardą. Następnie dzwoni dzwonkiem i ucieka. Chowa się w krzakach, obok osoby, która wszystko filmuje, prawdopodobnie przyjaciółka córki. Po chwili drzwi się otwierają i staje w nich kobieta w średnim wieku. Jest zdziwiona tym, co zobaczyła na wycieraczce, niepewnie rozgląda się dookoła. W końcu postanawia otworzyć prezent. Najpierw zdejmuje kokardę, potem otwiera pudło, a w nim znajduje kolejne. Kiedy je otwiera, na jej twarzy pojawia się wielkie zaskoczenie i radość. Łapie się za głowę. W kartonowym pudle był szczeniaczek rasy Golden retriever. Kobieta bierze go na ręce i przytula. Potem na nagraniu widzimy, jak się z nim bawi.

Pudło było duże i ciężkie.Pudło było duże i ciężkie. Instagram/janelleandkate/screen

Zobacz wideo Przyzwyczajenia, trendy, zalecenia medyczne i dobre rady. Czyli skąd właściwie brać wiedzę o pielęgnacji noworodka?

Kobieta była zaskoczona tym, co zobaczyła w pudle.Kobieta była zaskoczona tym, co zobaczyła w pudle. Instagram/janelleandkate/screen

Internauci wzruszeni pomysłem córki

Pod opublikowanym na Instagramie nagraniem pojawiło się wiele komentarzy internautów zachwyconych prezentem, jaki córka sprawiła swojej mamie:

Moja córka zrobiła to samo po śmierci męża. Mój piesek jest codzienną rozkoszą i moim stałym towarzyszem. Dzieci są takie opiekuńcze. Kocham je.
Płaczę. Jaki piękny pies! Twoja mama wygląda na taką szczęśliwą.
Chciałabym, żeby córka sprawiła mi takiego psa. Jesteś dobrą córką.
Byłabym w siódmym niebie, gdyby dzieci zrobiły dla mnie coś takiego.

Pojawiły się jednak i komentarze internautów, którzy wszystko uznali za zły pomysł i martwili się o dobro czworonoga:

Biedny pies
Bez dostępu powietrza?
Nie wkładajcie psów do pudeł!
Wsadziła psa w dwa pudła? Serio?

- pisali.

Anna LewandowskaLewandowska szykuje się na zmiany dla rodziny. "Rozpoczynamy ekscytującą przygodę"

Więcej o: