"The Office" LEGO niedługo w sprzedaży. Słono za niego zapłacimy

Firma LEGO postanowiła stworzyć specjalny zestaw dedykowany fanom amerykańskiego serialu komediowego "The Office". Biuro złożone z 1164 elementów będzie można zakupić już od 1 października.

Najnowszym zestawem z serii LEGO Ideas, który już niedługo trafi do sprzedaży, jest The Office. Wśród 1164 elementów nie zabraknie słynnego gabinetu Michaela Scotta, sali konferencyjnej, a nawet niepowtarzalnego kubka z napisem „World’s Best Boss". Unikatowy produkt został wyceniony na 569,99 złotych. 

Niespodzianka dla fanów serialu

Amerykański serial komediowy "The Office" emitowany w latach 2005-2013 wciąż nie traci na popularności. W związku z tym firma LEGO postanowiła stworzyć wyjątkowy zestaw, który stanie się wizualizacją życia codziennego bohaterów słynnego dzieła. Jak informuje "The Hollywood Reporter", oprócz popularnych pomieszczeń oddziału Dunder Mifflin w Scranton, wśród 1164 elementów pojawi się także kilkanaście minifigurek postaci, takich jak: Michael Scott, Dwight Schrute, Jim Halpert, Pam Beesly, Ryan Howard, Angela Martin, Oscar Martinez, Kevin Malone, Stanley Hudson, Kelly Kapoor i inni. Nie mogło również zabraknąć specjalnych akcesoriów — zszywacza w galaretce, złotego biletu czy statuetki Dundie — które przypominają fanom o najzabawniejszych epizodach.

Głos społeczności

Seria LEGO Ideas to projekt, który zakłada zaangażowanie fanów w proces wymyślania i tworzenia niepowtarzalnych zestawów. Jak informuje firma:

Zestawy z serii LEGO® Ideas są inspirowane twórczością naszych fanów (...). Seria obejmuje jedne z najbardziej rozpoznawalnych i realistycznych modeli z naszej oferty, które nawiązują do przeróżnych zainteresowań.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy w sklepach pojawiło się wiele zestawów, które zostały stworzone na podstawie projektów miłośników LEGO. Jednym z przykładów jest „Gwiaździsta noc" Vincenta van Gogha, którą można skonstruować z 2316 elementów. Trójwymiarowa wersja jednego z najsłynniejszych obrazów na świecie ma około 28 cm wysokości, 38 cm szerokości i 12 cm głębokości. W zestawie znajduje się również figurka samego malarza, a także sztaluga, paleta i pędzel. Obecnie kosztuje 799,99 złotych. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.