Zrobiła listę imion dla dziecka. Partner odrzucił każde z nich. Jego argumenty rozbroiły internautów

Chloe Holland opowiedziała w nagraniu na TikToku o tym, jak wyglądał wybór imienia dla jej córeczki. Kiedy kobieta w końcu zdecydowała się na kilka konkretnych pozycji i przedstawiła swojemu partnerowi listę, okazało się, że jej wysiłek poszedł na marne. Mężczyzna odrzucił każde z nich, a jego argumenty zaskoczyły użytkowników TikToka.

Więcej na temat wyboru imienia dla dziecka przeczytasz na Gazeta.pl.

Wybór imienia dla dziecka to poważna decyzja. Eksperci w tej dziedzinie zalecają, aby rodzice zastanowili się, jak imię będzie współgrało z osobowością pociechy, a ponadto jak jego wymowa i brzmienie wpłyną na przyszłe relacje malucha. Nic dziwnego, że rodzice mają zwykle twardy orzech do zgryzienia. Z jednej strony dla każdej mamy jej dziecko jest wyjątkowe i chciałaby, aby się wyróżniało. Z drugiej, zbyt kreatywny wybór może przynieść mu sporo kłopotów. Chloe Holland przyznała na TikToku, że imiona, które wytypowała dla swojej córeczki, nie spodobały się jej partnerowi. Podała jego argumenty i wywołała dyskusję.

Zobacz wideo Szukasz imienia dla dziecka? Nie popełnij tych błędów

Zrobiła listę imion dla dziecka

Pierwsze z imion, jakie pojawiły się na liście, to Hazel. Po angielsku może oznaczać zarówno leszczynę, jak i kolor piwny. Partner Chloe oznajmił, że nie będzie zwracał się do dziecka kolorem. Druga propozycja mamy, to Aubrey. Takie imię z kolei uznał za zbyt szykowne. Odrzucił też opcję "Margo". Po prostu mu się nie podobała. Wtedy Chloe zaproponowała "Fleur". 

Może od razu nazwijmy ją "Er"?

- zażartował partner. Natomiast Cora brzmi według niego jak indyjskie danie: pakora.

Ostatecznie doszli do porozumienia i wybrali imię Winnie. Nie było go wcześniej na liście młodej mamy. W komentarzach na jej relację odpowiedziało wiele mam, które nazwały swoje dzieci imionami z listy.

Moja córeczka ma na imię Hazel i niedawno skończyła 8 miesięcy
Moja córka ma na imię Cora
Uwielbiam te imiona, ale jeszcze bardziej podobają mi się argumenty twojego partnera
Podobało mi się imię Cora, ale teraz zawsze będę je kojarzyła z pakorą

- czytamy w komentarzach. Wideo można obejrzeć TU.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.