Imię dla chłopca 2022 - na podium utrzyma się wieloletni król? Oznacza wybitnego, doskonałego mężczyznę

Imię dla chłopca 2022 - czy w tym roku na podium utrzyma się wieloletni król? Antoni, bo o tym imieniu mowa, oznacza wybitnego i doskonałego mężczyznę. Chętnie też jest wybierane przez rodziców dzieci, które mają przyjść na świat. Czy i w tym roku Antek obroni tron i pozostanie na szczycie rankingu wśród najbardziej popularnych imion dla dzieci? Czas pokaże.

Imię dla chłopca 2022 to jedna z popularniejszych fraz, która jest wpisywana do wyszukiwarek internetowych. Chociaż rodzice coraz częściej stawiają na imiona oryginalne, o wyjątkowym znaczeniu - to jednak wielu z nich posiłkuje się rankingiem najpopularniejszych imion. Wśród tej listy, od lat na prowadzeniu jest Antoni. Czy wieloletni król nadal utrzyma się na podium?

Zobacz wideo Rafał Maślak o imieniu dla syna

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Imię dla chłopca 2022 - Antoni nadal na pierwszym miejscu

Antoni to wieloletni lider wśród pozostałych imion męskich, nadanych w poprzednich latach. W pierwszej połowie 2021 roku o jedno miejsce awansowali Jan, Aleksander i Franciszek - to Antek może być spokojny. Wszystko wskazuje na to, że i w tym roku nie straci korony i pozostanie na tronie.

Duża liczba rodziców, którzy wybierają to imię męskie, które wywodzi się ze starożytnego Rzymu - uwielbia je szczególnie za zdrobnienie. Antek, Antoś, Anteczek - brzmią słodko.

Antoni obchodzi imieniny w styczniu (9, 12, 17), w lutym (6), w marcu (8, 16), kwietniu (3, 10), czerwcu (7, 12, 13), lipcu (5, 10, 25, 28), wrześniu (3, 10, 23, 30), październiku (2, 24, 31) i grudniu (1, 13, 15, 28).  

Zostawił dziecko w przedszkolu i już go nie odebrał. Chwilę wcześniej zrobił testZostawił dziecko w przedszkolu i już go nie odebrał. Chwilę wcześniej zrobił test

Antoni, czyli wybitny i doskonały w każdym calu mężczyzna

Wszystkie Antki to indywidualiści, pionierzy i zdobywcy. Lubią rywalizację, która zachęca do działania. Wiedzą, czego chcą od świata i nie wahają się po to sięgać. Biorą przysłowiowego byka za rogi i korzystają z wygód życia. Dobrze odnajdują się w takich zawodach jak: żołnierz, strażak, ratownik, sportowiec, kierownik instytucji itp. Imię to jest przede wszystkim idealne dla tych osób, które urodziły się pod znakiem Barana, Lwa oraz Skorpiona.

Osoby noszące imię Antoni są wybitnymi i doskonałymi w każdym calu mężczyznami. Ich wielka wrażliwość pobudza wyobraźnię, co skutkuje bogatym życiem wewnętrznym. Uwielbiają przebywać w towarzystwie najbliższych - rodziny i znajomych. Chociaż raz na jakiś czas muszą odciąć się od natłoku spraw i uciec do swojej samotni. Są bardzo pomocni, wrażliwi i empatyczni - ale także silni w działaniu.

Aleksandra Żebrowska uczy męża, jak używać zestawu do przecinania pępowiny. Jego mina? BezcennaŻebrowska uczy męża, jak używać zestawu do przecinania pępowiny. Jego mina? Bezcenna

Więcej o: