Nastoletnia mama zabrała niemowlę na bal. "Wszyscy mówili mi, że zmarnowałam życie"

Melissa McCabe z Wielkiej Brytanii została mamą, gdy miała zaledwie 15 lat. Chociaż samotnie wychowuje swojego synka, nie porzuciła edukacji i z pomocą bliskich skończyła szkołę. Niedawno zdradziła, że zabrała dziecko jako osobę towarzyszącą na bal absolwentów. Powiedziała też o przykrych komentarzach, jakie ludzie wypowiadają pod jej adresem.

Więcej historii mam przeczytasz na Gazeta.pl.

Odkąd Melissa powitała na świecie swojego synka, pokazuje w nagraniach na TikToku, jak wygląda macierzyństwo z perspektywy nastoletniej matki. Jej profil obserwuje ponad 10 tysięcy osób, a wideo przedstawiające młodą mamę wybierającą się z dzieckiem na bal, obejrzało półtora miliona użytkowników aplikacji. Melissa nie wyobrażała sobie rozłąki z synkiem, dlatego zabrała go ze sobą na imprezę. 

Zobacz wideo Lenka i Jan Klimentowie znają już płeć dziecka. Tajemnice zdradziła im mama. "Najpiękniejsze wspomnienia"

Nastoletnia mama zabrała niemowlę na bal

Nagranie jest zlepkiem zdjęć przestawiających mamę i synka w wieczorowych strojach. Melissa ma na sobie błękitną suknię balową, a mały Arthur ubrany jest w szary garnitur.

Wszyscy zabierają na bal swoich chłopaków, a ja pójdę z moim największym szczęściem

- napisała w opisie do filmiku. Można obejrzeć go TUTAJ.

Wiele osób przyznało, że nagranie jest równie urocze, jak decyzja młodej mamy, żeby pojawić się na imprezie z dzieckiem. Życzono im też wspaniałego wieczoru i wszystkiego, co najlepsze. W rozmowie z Liverpool Echo Melissa wyznała, że w przeszłości wielokrotnie ją krytykowano.

Kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży, byłam bardzo młoda. Było ciężko, bo wszyscy mówili mi, że zrujnowałam swoje życie

- żaliła się. Do tej pory zdarza się, że obcy ludzie krytykują ją w czasie spacerów z dzieckiem, ale podkreśla, że już się tym nie przejmuje.

Więcej o:
Copyright © Agora SA