Khloe Kardashian ma mieć dziecko z partnerem, który ją zdradził. "Piękne błogosławieństwo"

Khloe Kardashian i Tristan Thompson będą mieć drugie dziecko, które urodzi im surogatka. Amerykańskie media donoszą, że kontrowersyjna para nie jest już razem. Mimo to cieszą się z rodzicielstwa. - Khloé jest niesamowicie wdzięczna niezwykłej surogatce za tak piękne błogosławieństwo. Chcielibyśmy prosić o życzliwość i uszanowanie prywatności - czytamy w specjalnym oświadczeniu.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Khloe Kardashian i Tristan Thompson niebawem powitają na świecie swoje drugie dziecko. Sportowiec i celebrytka są już rodzicami czteroletniej córki True. Noworodek ma przyjść na świat przy pomocy surogatki. Okazuje się, że wspólnie dziecko nie odbuduje związku celebrytki i sportowca. Kardashianka nie chce wracać do mężczyzny, który ją zdradzał i poniżał. 

Zobacz wideo Khloe Kardashian pochwaliła się uroczymi zabawami swojej córeczki

Khloe Kardashian i Tristan Thompson rozstali się, ale powitają na świecie drugie dziecko. "Khloé jest niesamowicie wdzięczna"

Khloe Kardashian i Tristan Thompson byli parą od 2016 roku. Niedługo później modelka i słynny sportowiec zdecydowali się na pierwsze dziecko. Tuż przed porodem Khloe dowiedziała się, że jej mąż ją zdradza z inną kobietą. Choć było to dla niej bardzo bolesne i upokarzające, to zdecydowała się mieć z nim kolejne dziecko. Kardashianka nie urodzi jednak sama, a przy pomocy surogatki. 

Możemy potwierdzić, że True będzie miała rodzeństwo, które zostało poczęte w listopadzie

 - przekazał portalowi "Page Six" przedstawiciel Khloe. Byli partnerzy po rozstaniu poruszają tylko temat rodzicielstwa.

Khloé jest niesamowicie wdzięczna niezwykłej surogatce za tak piękne błogosławieństwo. Chcielibyśmy prosić o życzliwość i uszanowanie prywatności, aby Khloe mogła skupić się na swojej rodzinie

- czytamy w oświadczeniu. Okazuje się, że do zapłodnienia doszło kilka tygodniu przed tym, jak sportowiec po raz kolejny zdradził swoją partnerkę. 

Dziecko Khloe i Tristana było już w drodze, kiedy wybuchł skandal

 - cytuje swojego informatora tabloid.

 
Więcej o: