Radosław Majdan ogląda bajkę z synem. Wszyscy patrzą na jego stopy. Piłkarz reaguje

Radosław Majdan zamieścił na Instagramie zdjęciem z synem i tym samym pokazał, jak wspólnie spędza czas z Heniem. Internauci zwrócili uwagę na jeden szczegół i błyskawicznie skomentowali zdjęcie. Piłkarz odniósł się do czepialskich słów obserwatorów. - To zdjęcie jest jak test psychologiczny - zauważył ojciec Henia.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek o macierzyństwie: „Nie jestem wyrozumiała"

Radosław Majdan pokazał zdjęcie z synem. Internauci zwrócili uwagę na jeden szczegół

Radosław Majdan niejednokrotnie powtarzał, że świetnie odnajduje się w roli ojca. Ukochany syn daje mu mnóstwo radości. Ostatnio sportowiec opublikował na Instagramie urocze zdjęcie z dzieckiem, na którym widzimy, jak ojciec i syn wspólnie oglądają bajki. Wtulony Henio z zainteresowaniem wpatruje się w ekran telewizora, leżąc na kolanach taty.

Uwielbiam te nasze "bajkowe" wieczory

- napisał pod zdjęciem Majdan.

 

Radosław Majdan odpowiednia fanom na czepialskie komentarze: To zdjęcie jest jak test psychologiczny

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Obserwatorzy skomplementowali uroczy kadr i przyznali, że naprawdę miło patrzy się na relacje ojca z synem. Niektórzy nie bali użyć się stwierdzenia, że Majdan to wspaniały i wymarzony ojciec, który stara się non stop przebywać ze swoim dzieckiem i poświęca mu jak najwięcej uwagi. Byli też tacy fani, którzy doczepili się skarpet ojca, które nie należy do najczystszych.

Zdejmij skarpety.
Test białej skarpetki nie wyszedł dobrze

- pisali internauci. Radosław Majdan nie pozostawił uszczypliwych komentarzy bez odpowiedzi. Sportowiec ironicznie odpowiedział czepialskim internautom: 

To zdjęcie jest jak test psychologiczny. Co pierwsze zwraca Twoją uwagę? Po pierwsze skarpetki, a po drugie miłość rodzica do dziecka. Jeżeli Twoją odpowiedzią jest ta pierwsza, to powinieneś zacząć się martwić. Jeżeli druga, to gratuluje wrażliwości, spokoju i empatii.

Radosław Majdan ogląda bajkę z synem. Wszyscy patrzą na jego stopy. Piłkarz reagujeRadosław Majdan ogląda bajkę z synem. Wszyscy patrzą na jego stopy. Piłkarz reaguje Instagram, screen: @r_majdan

Więcej o: