To miał być wyjątkowy ślub. Gdy sięgnęli po obrączki rozległ się wrzask. "Właśnie dlatego nie chcę dzieci na ślubie"

Młoda para brała ślub w ogrodzie. Właśnie mieli wymienić się obrączkami, gdy rozległ się głośny, dziecięcy płacz. "Rodzice powinni niezwłocznie zabrać dziecko z ceremonii, by nie przeszkadzało młodej parze" - twierdzą internauci.

TikTok to aplikacja multimedialna służąca do publikowania, oglądania i wysyłania znajomym krótkich filmików. Chociaż zasłynęła za sprawą nagrań układów tanecznych, można tam znaleźć przeróżne treści. Na TikToku nie brakuje poradników i tutoriali, zabawnych filmików ze zwierzętami, skeczy i scenek rodzajowych oraz relacji z podróży i wydarzeń rodzinnych.

Rozpaczliwy płacz dziecka na ślubie

Więcej artykułów o tematyce parentingowej znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

Chciała spokojnie grillować w ogrodzie, więc przywiązała córkę do ławki. 'Dla bezpieczeństwa'Chciała spokojnie grillować w ogrodzie, więc przywiązała córkę do ławki. "Dla bezpieczeństwa"

Zobacz wideo Kiedy dziecko się zakrztusi. Przede wszystkim nie panikować. Działać!

Na profilu na TikToku @weddingvideoguy opublikowano nagranie z ze ślubu. Młoda para zaplanowała wyjątkową uroczystość w ogrodzie. Właśnie miała wymieniać się obrączkami, gdy nagle rozległ się głośny krzyk. Dziecko któregoś z gości rozpaczliwie płakało, zagłuszając słowa mężczyzny udzielającego parze ślubu. Próbował zażartować, mówiąc, że dziecko jest po prostu podekscytowane i zadowolone. W odpowiedzi goście zareagowali śmiechem.

Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy. Zdaniem internautów rodzice powinni oddalić się z dzieckiem i uspokoić je, aby nie przeszkadzało parze. Niektórzy przyznali, że właśnie z takiego powodu wolą wyprawić wesele bez dzieci.

Rodzice powinni niezwłocznie zabrać dziecko z ceremonii, by nie przeszkadzało młodej parze
Na moim ślubie zdecydowanie nie będzie dzieci
Po prostu wypadało wziąć dziecko na ręce i się oddalić. Moim zdaniem obecności dzieci na ślubie może przynieść z czasem wiele wyjątkowych wspomnień, ale w tym przypadku rodzice popełnili błąd
Ciężko się tego słucha
Moment, w którym młoda para wymienia się obrączkami jest szczególnie ważny podczas całej ceremonii. Rodzice płaczącego dziecka powinni mieć tego świadomość
Ten przypadek to kolejny argument za tym, aby organizować wesela bez dzieci
Właśnie dlatego nie chce dzieci na moim ślubie
Miałabym żal do rodziców, którzy nie oddalili się z tym dzieckiem

- pisali.

Wysypał płatki róż i położył dziecko. Mama nie wiedziała, co ją czeka po wejściu do pokojuWysypał płatki róż i położył dziecko. Mama nie wiedziała, co ją czeka po wejściu do pokoju

Więcej o: