Chłopiec chwycił za mikrofon przed galerią handlową i się zaczęło. "Mam ciarki"

Chłopcu wystarczyła 4-minutowa piosenka, żeby skraść serca publiczności. Niezwykłe nagranie spod galerii handlowej w Manchesterze wywołało sporo emocji na TikToku. Niektórzy twierdzą, że wykonanie chłopca jest lepsze niż oryginał. Zgadzacie się?

Więcej historii znajdziesz na Gazeta.pl.

Odkąd przedsiębiorstwo ByteDance stworzyło TikToka we wrześniu 2016 roku, wiele się zmieniło. Aplikacja, która początkowo miała służyć do nagrywania zabawnych filmików z muzyką w tle, szybko zmieniła się m.in. w centrum porad dla rodziców, nagrań przedstawiających pierwsze i kolejne osiągnięcia dzieci, archiwum z życia rodzinnego, a także miejsce, gdzie pojawiają się nagrania przypadkowych scen, które nas wzruszyły. Ostatnio jedna z użytkowniczek opublikowała filmik przedstawiający chłopca, który chwycił za mikrofon przed galerią handlową. Posypały się komentarze.

Zobacz wideo Ukraińska dziewczynka śpiewa w schronie. Wzruszające nagranie z Kijowa

Chłopiec śpiewał przed galerią handlową

Scenę uchwycono pod galerią handlową w Manchesterze. Kilkuletni chłopiec rozstawił mikrofon przed wejściem, a schody zamienił w scenę. Być może ten improwizowany występ był sposobem na dorobienie sobie do wakacji, jednak ku zaskoczeniu internautów wyszło naprawdę profesjonalnie. Wiele osób nie kryło wzruszenia. 

Brzmi lepiej niż oryginał
Mam ciarki

- pisali w komentarzach użytkownicy TikToka. 

Dziecko wykonało piosenkę Olivii Rodrigo pt. "traitor". Niektórzy stwierdzili, że już wkrótce usłyszymy o jego talencie i będzie kolejną nastoletnią gwiazdą. Cały filmik można obejrzeć, klikając TUTAJ. To nie pierwszy raz, kiedy popularna piosenka wzrusza do łez. Wcześniej pisaliśmy także m.in. o sześcioletnim chłopcu, który zaśpiewał choremu bratu piosenkę i wywołał ogromne emocje wśród internautów, a także o dziewczynce, która pięknie zaśpiewała w czasie komunii

Więcej o:
Copyright © Agora SA