Maja Hyży rodziła w luksusowych warunkach. Pokazała nagranie z porodówki. Kwota za usługę powala

Maja Hyży opublikowała w sieci relację z porodówki. Wokalistka w obszernej relacji na Instagramie zachwalała warunki panujące w szpitalu. Podkreśliła, że komfort matki i dziecka przed porodem, w trakcie porodu i tuż po nim jest bardzo ważny, "bo takie sytuacje nie dzieją się na co dzień". Sprawdziliśmy, ile kosztują usługi w tej konkretnej placówce.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Maja Hyży we wtorek 5 lipca powitała na świecie swoje czwarte dziecko. Wokalistka urodziła córkę, której dała na imię Zosia. Radosne wieści przekazała dwa dni później za pośrednictwem Instagrama. Matka czwórki dzieci opublikowała zdjęcie z pociechą wykonane tuż po porodzie. 

Zobacz wideo Maja Hyży o poznaniu swojego partnera: "Kilka lat mieszkaliśmy na tym samym osiedlu"

Maja Hyży pokazała, w jakich warunkach rodziła. "Komfort podczas porodu i po porodzie jest mega ważny"

Maja Hyży zamieściła na Instagramie obszerną relację, którą nagrała na porodówce na kilka chwil przed samym rozwiązaniem. Wokalistka pokazała, w jakich warunkach rodziła swoje czwarte dziecko. Gwiazda wybrała szpital, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród gwiazd. Chodzi o stołeczny Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny, który oferuje porody w luksusowych warunkach. Maja wybrała tę placówkę po raz drugi i zdecydowała się opowiedzieć fanom o tym miejscu w samych superlatywach. 

Jest cudownie. Mam trochę inną salę, trochę większą. Komfort przebywania w szpitalu podczas porodu i po porodzie jest mega ważny i uważam, że to jest strzał w dziesiątkę

- zaczęła Maja i zdała relację z warunków panujących w placówce. Hyży miała do dyspozycji dwa pokoje, łazienkę i aneks kuchenny z potrzebnym wyposażeniem. Nie zabrakło laktatora, przewijaka, telewizora i klimatyzacji, a także kolejnej toalety. 

Polecam każdej mamie, żeby zainwestować w taki komfort, bo takie sytuacje nie dzieją się na co dzień, a nawet dzieją się raz w życiu, więc warto zadbać o siebie

- podkreśliła. Wokalistka dodała, że chciałaby, aby partner był obecny przy samym porodzie, a także podczas pierwszych chwil z dzieckiem. Przyznała, że martwi się jednak o najmłodszą pociechę, która aktualnie przebywa z Konradem w domu i nie chce, aby mała poczuła się odrzucona. 

Ile kosztuje poród z tak luksusowymi warunkami?

Wieloosobowe sala, prehistoryczny sprzęt czy jedna położona na kilka ciężarnych to już przeszłość. Coraz więcej Polek decyduje się na porody w wersji premium. Sprawdziliśmy, ile kosztuje poród w szpitalu, w którym rodziła Maja Hyży. Placówka podaje na stronie internetowej, że poród poza NFZ kosztuje w podstawowej wersji 2550 złotych. Warto wspomnieć, że ta cena nie uwzględnia kosztu opieki nad noworodkiem. Mimo wygórowanych cen dodatkowe usługi w placówce cieszą się nieustającym powodzeniem.

Więcej o: