Maja Hyży urodziła. Pokazała zdjęcie z córką wykonane tuż po porodzie. "Urocze imię"

Maja Hyży powitała na świecie czwarte dziecko. Wokalistka urodziła córkę, której dała na imię Zosia. Matka czwórki dzieci opublikowała zdjęcie z pociechą wykonane tuż po porodzie. - Cześć jestem Zosia i mam się wspaniale - napisała pod uroczą fotografią.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Izabela Janachowska będzie mieć kolejne dziecko? "Chris chyba nie kuma"

Maja Hyży urodziła. "Dziewczyny czują się dobrze"

Maja Hyży urodziła czwarte dziecko. Mama i jej pociecha czują się dobrze. Niedawno Hyży zdradziła, że planuje rodzić za pomocą cesarskiego cięcia. Teraz zamieściła na Instagramie urocze zdjęcie z córką i napisała:

Cześć jestem Zosia i mam się wspaniale.

Jak donosi portal party.pl, mała Zosia i jej mama świetnie się czują:

Maja urodziła Zosię, dziewczyny czują się dobrze.

Hyży obecnie jest już matką niespełna dwuletniej Antoniny i 10-letnich bliźniaków: Wiktora oraz Alexandra. 

 

Agnieszka Mrozińska we wzruszających słowach do przyjaciółki

W komentarzach pojawiło się mnóstwo ciepłych słów. Fani pogratulowali wokalistce i życzyli jej dużo zdrowia. Byli też tacy obserwatorzy, którzy nie kryli, że bardzo ją podziwiają ze względu na to, że jest wielodzietną matką.

Gratulacje! Dużo zdrowia.
Piękne dziewczyny! Dużo zdrówka. Gratuluję serdecznie. 
Niech się zdrowo chowa!

- czytamy w komentarzach. Jedna z fanek wspomniała także o imieniu maleństwa:

Ale urocze imię!

Swoje gratulacje przekazała także przyjaciółka Hyży, która od lata udziela się w polskim show-biznesie, Agnieszka Mrozińska, która napisała:

Gratuluje moja kochana, dzielna mamusiu!

Izabela JanachowskaIzabela Janachowska chce kolejnej ciąży? Wspomina o synu. "Jestem egoistą"

Maja Hyży długo przygotowywała się do porodu. Odwiedziła nawet fryzjera. "Wypadałoby odświeżyć, bo różne dziwne prześwity widzę"

Maja Hyży na tydzień przed porodem zamieściła na Instagramie obszerną relację z wizyty w jednym z warszawskich salonów fryzjerskich. Wokalistka zdradziła, że powoli przygotowuje się do porodu. Z jej relacji wynika, że zaczyna od odświeżenia włosów, bo widzi na nich jakieś dziwne prześwity.

Już niebawem do szpitala więc stwierdziłam, że warto ogarnąć swoje włosy. Odświeżyć. Mam jakieś podcięcie, ale to zobaczymy. Aczkolwiek kobieta w ciąży nie powinna zbytnio kombinować z włosami i z różnymi specyfikami, bo wychodzą różne dziwne rzeczy. Wypadałoby odświeżyć, bo różne dziwne prześwity widzę

- zdradziła ciężarna i niedługo później pokazała się fanom w nowej fryzurze. Okazuje się, że oprócz podcięcia i odświeżenia koloru, celebrytka zdecydowała się na burzę loków. Wokalistka przyznała, że to właśnie teraz jest odpowiedni moment, aby rozpocząć kompletowanie wyprawki. Zapewniła, że ogranicza się do minimum i choć wszystko zostawiła na ostatnią chwilę, to ma nadzieję, że to nie będzie zgubne. Dodała, że ma wrażenie, przy czwartym dziecku jest bogatsza o doświadczenie, dlatego ma totalny luz.

Włosy odświeżone. Troszeczkę fal na głowie się pojawiło. Jest super. Jestem gotowa, chociaż na głowie, żeby jak człowiek pójść do szpitala, ale to jest kropla w morzu, bo ja dopiero zaczynam przygotowania - smoczki, pampersy, body, śpioszki i te sprawy. Coś tam po Tośce chyba zostało mi, ale to trzeba przejrzeć, co się nadaje, a co nie. Trzeba się w końcu zabrać za to. Jak nigdy, powiem wam, jak nigdy

- dodała Hyży. 

Maja Hyży zaczyna przygotowania do porodu od fryzjera. Padło na loki. 'Jestem gotowa'Maja Hyży zaczyna przygotowania do porodu od fryzjera. Padło na loki. 'Jestem gotowa' Instagram, screen: @majahyzy

Zofia Zborowska bawi się z dzieckiem na łodzi. Fanka: Skubana, ale masz figuręZofia Zborowska bawi się z dzieckiem na łodzi. Fanka: Skubana, ale masz figurę

Więcej o: