Jan Kliment i Lenka Klimentova zdradzili w uroczy sposób płeć dziecka. "No i wszystko wiadomo"

Jan Kliment i Lenka Klimentova dość długo starali się o dziecko. Tancerka jest już na półmetku ciąży. Szczęśliwa para w końcu postanowiła wyjawić informacje o płci dziecka. - Bardzo się cieszymy, ale najważniejsze, że wszystko jest dobrze i że jest zdrowe - podkreśla przyszła matka.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Jan Kliment niedawno podzielił się z fanami na Instagramie radosną nowiną o tym, że już niedługo powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Przyszli rodzice zamieścili zdjęcie, na którym szczęśliwi trzymają fotografię z USG. Wspomnieli, że są bardzo szczęśliwi i dość długo starali się o potomka. Teraz tancerze zdradzają płeć dziecka. 

Zobacz wideo Izabela Janachowska będzie mieć kolejne dziecko? "Chris chyba nie kuma"

Jan i Lenka Klimentowie wyjawili fanom płeć dziecka. "Bardzo się cieszymy"

Jan Kliment postanowił zaskoczyć fanów i we wtorek 5 lipca wraz z żoną zamieścił w sieci wzruszający  filmik, na którym widać wyraźnie, czy będą mieli córkę, czy syna. Płeć dziecka zdradza dominujący kolor - wszystkie przedmioty i gadżety dla dziecka są w kolorze niebieskim, a nie różowym. Lenka Klimentowa wspomniała, że najważniejsze jest jednak zdrowie dziecka:

No i wszystko wiadomo! Bardzo się cieszymy, ale najważniejsze, że wszystko jest dobrze i że jest zdrowe

- czytamy w opisie nagrania. Całe wideo możecie zobaczyć tutaj.

Jan Kliment i Lenka Klimentova zdradzili w uroczy sposób płeć dziecka. 'No i wszystko wiadomo'Jan Kliment i Lenka Klimentova zdradzili w uroczy sposób płeć dziecka. 'No i wszystko wiadomo' Instagram, screen: @janekkliment

Halina Mlynkova podkreśliła na zdjęciu ciążowe krągłości. 'Chwilo trwaj'Halina Mlynkova po raz pierwszy pokazała twarz syna. Ale uroczy! Fanka: Kopia tatusia

Jan Kliment: Wytrzymaliśmy wszystkie pytania

Jan Kliment przy przekazaniu fanom informacji o ciąży żony, przyznał, że przed długi czas dostawał niewygodne pytania dotyczące rodzicielstwa. Najbliżsi pytali, kiedy dzieci i dlaczego nie decyduje się na nie po tylu latach wspólnego życia:

Czekaliśmy na ten moment tak długo, wytrzymaliśmy wszystkie pytania typu "A kiedy dziecko?", "czy wy nie chcecie dzieci?", "dlaczego jeszcze nie macie dzieci, jak jesteście tak długo razem?", "wy tylko o karierze myślicie i o dzieciach nie", "macie w ogóle plany jak powiększyć rodzinę?" I tak dalej i dalej… Przez kilka lat.

Aleksandra ŻebrowskaAleksandra Żebrowska zdradziła, ile waży na finiszu ciąży. Zofia Zborowska reaguje

Przyszły ojciec przyznał, że nie zawsze wszystko wychodzi po ich myśli, jednak teraz jest szczęśliwy, że może przekazać światu, że niedługo zostanie świeżo upieczonym ojcem:

Nie zawsze da się wszystko zaplanować i nie zawsze jest wszystko o TAK! Ale udało się I w tym roku zostaniemy rodzicami! Jesteśmy przeszczęśliwi. Dla nas to cudowny czas, nasz czas.

Kliment poprosił obserwatorów o wsparcie i trzymacie kciuki za szczęśliwe rozwiązanie swojej ukochanej:

Prosimy tylko żebyście trzymaliście za nas kciuki, byśmy byli zdrowi, bo gratulacje dopiero, jak się urodzi.
 
Więcej o: