Mają sześcioro synów. Ludzie mówili im, że nigdy nie będą mieć córki

Rodzice sześciu chłopców marzyli o córeczce. Kiedy kobieta zaszła w kolejną ciążę, bliscy, ale i internauci obserwujący tę niezwykłą rodzinę w mediach społecznościowych nie wierzyli, że kolejne dziecko będzie dziewczynką.

Więcej tematów związanych z rodzicielstwem na stronie Gazeta.pl

Ariel i Michael są dumnymi rodzicami sporej gromadki dzieci. Na TikToku prowadzą konto o nazwie arielctyson, gdzie regularnie zamieszczają nagrania, na których pokazują, jak wygląda życie codzienne z tyloma dziećmi. Na udostępnianych filmikach pokazują jak wyglądają ich wspólne zabawy, rodzinne wyjazdy na wakacje, czym podróżują, czy ile jedzenia potrzeba, żeby zaspokoić głód sześciorga dzieci.  

Czekała na starszą siostrę, nawet gdy pogoda nie dopisywała.Przez lata czekała na siostrę w tym samym miejscu. "Wciąż płaczę"

Ludzie mówili, że nie doczekają się córki

Ariel i Michael niedawno zamieścili nagranie, na którym pokazali swoje siódme dziecko. Filmik opatrzyli komentarzem: "Ludzie mówili, że nigdy nie będziemy mieć córki". Gdy mama chłopców dowiedziała się, że jest w ciąży, cicho marzyła, żeby w końcu urodzić dziewczynkę, jednak podejrzewała, że rodzina może powiększyć się o kolejnego chłopca. Kiedy okazało się, że będzie mieć córkę, nie posiadała się z radości. "Zakładam, że dzięki niej wasza rodzina jest już teraz kompletna" - stwierdziła jedna z internautek.

Chcą mieć więcej dzieci

Okazuje się, że siedem pociech to dla tych rodziców wciąż za mało. 

Wciąż mamy nadzieję na więcej, czy to za sprawą adopcji, czy narodzin w naszej rodzinie. Wszyscy tak bardzo cieszymy się, że ją mamy. Pasuje idealnie!

- skomentowała mama dziewczynki.

Zobacz wideo Przyzwyczajenia, trendy, zalecenia medyczne i dobre rady. Czyli skąd właściwie brać wiedzę o pielęgnacji noworodka?

Internauci nie szczędzili komentarzy

Pod opublikowanym nagraniem pojawiło się wiele komentarzy użytkowników TikToka: 

Będzie miała doskonałą ochronę

- napisał jeden z internautów. 

Już ma

- stwierdzili jej rodzice. 

Nie jestem pewna, czy kiedyś będzie mieć chłopaka

- skomentował jeden z użytkowników TikToka. 

Nigdy nie będzie chodziła na randki

- stwierdził inny. 

Jej partner w przyszłości będzie naprawdę biedny

- zażartował ktoś inny.

Babcia wytatuowała sobie imię wnukaBabcia wytatuowała na ramieniu imię wnuka. Rodzice je zmienili

Więcej o: