Przez lata czekała na siostrę w tym samym miejscu. Jej reakcja chwyta za serce. "Wciąż płaczę"

Rodzice stworzyli wyjątkowo wzruszające nagranie, na którym pokazali, jak ich córki przez lata witały się na podjeździe przed domem. Dziewczynki padają sobie w ramiona, jakby nie widziały się bardzo długo, a to po prostu starsza wraca ze szkoły.

Więcej tematów związanych z życiem rodzinnym na stronie Gazeta.pl

Robin Whitsett, która na TikToku funkcjonuje jako robinwhitsett jest mamą trzech uroczych dziewczynek. Niedawno udostępniła nagranie, którego bohaterkami są dwie z nich. Nagranie jest kompilacją filmików nagrywanych przez lata przed rodzinnym domem państwa Whitsett.

Giuliano Stroe był uznany za najsilniejsze dziecko na swiecie.W wieku 5 lat pobił rekord Guinessa. Teraz rzuca sport. "Ma już tego dość"

Mama udostępniła wzruszające nagranie

Filmik został opatrzony komentarzem: "Zawsze czekała na siostrę, która wracała do domu". Widać na nim dziewczynkę, która dopiero niedawno zaczęła chodzić i na domowym podjeździe czeka na starszą siostrę. Ta wraca do domu szkolnym autobusem, który zatrzymuje się po drugiej stronie ulicy. Dziewczynki padają sobie w ramiona. Ich rodzice nagrywali to powitanie przez lata. Młodsza siostra niezależnie od pogody, czekała na starszą. Czekała w deszczu i śniegu. Mimo że nie widziały się zaledwie kilka godzin, każde ich powitanie wygląda, jakby je rozdzielili na lata. W efekcie powstał wzruszający filmik, który będzie dla obu wspaniałą pamiątką na długie lata. 

Zobacz wideo Przyzwyczajenia, trendy, zalecenia medyczne i dobre rady. Czyli skąd właściwie brać wiedzę o pielęgnacji noworodka?

Internauci wzruszeni nagraniem

Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy internautów w różnych językach. Wszyscy byli oczarowani zachowaniem dziewczynek na nagraniu.

Będą jak najlepsze przyjaciółki!
Ale miłość!
Kierowca musiał mieć słodko na serduchu, jak to widział
Płaczę. Takie to słodkie
Ciesz się, póki możesz, bo życie się zmienia
Omg... chcę, żeby moje dzieci kochały się w ten sam sposób...
Obejrzałam kilkanaście razy i wciąż płaczę
Płatki śniegu na nią spadały, a i tak czekała
To czysta miłość
Byłoby dla mnie całym światem, gdyby robili tak moi młodsi bracia

- pisali.

Trzymam się tych chwil

- dodała mama dziewczynek, która także przyznała, że nagranie wzrusza ją za każdym razem, gdy je ogląda. 

Patryk Bryliński nie mógł obojętnie przejść obok tego billboardu.Znany tata z TikToka: "Nie dziwi mnie, że ludziom się nie chce robić dzieci

Więcej o: