Ida Nowakowska o warunkach, w jakich mieszka z rodziną: Nie muszę "mieć", żeby "żyć"

Nowakowska jest dziennikarką, obecnie związana ze stacją telewizyjną TVP. W ostatnim wywiadzie opowiedziała o swoim życiu prywatnym, swoich wartościach i o tym, czy liczy szczęście w metrach kwadratowych.

Nie muszę "mieć", żeby "żyć"

Ida Nowakowska od lat jest żoną Jacka Herndona. Para pobrała się w 2015 roku. Nie mieszkali jednak razem, a wspólne życie dzielili między Polską a USA, skąd pochodzi mężczyzna. W ostatnim wywiadzie Nowakowska mówi:

Jeszcze przed pandemią mieszkaliśmy z Jackiem w maleńkim mieszkaniu i doszliśmy do wniosku, że będąc ze sobą tak blisko, nie potrzebujemy dużej przestrzeni. Po urodzinach Maksa, z oczywistych powodów przenieśliśmy się do większego lokum, ale nadal wystarczy nam kilka metrów. Ja naprawdę nie muszę "mieć", żeby "żyć"

Macierzyństwo

Nowakowska i jej mąż zostali rodzicami w 2021 roku, kiedy na świat przyszedł pierwszy syn- Maks Mark. W wywiadach i swoich mediach społecznościowych dziennikarka podkreśla, że jej życie nabrało głębszego wymiaru po narodzinach dziecka:

Nasze życie nabrało innego, głębszego wymiaru. Dziś doskonale czuję, czym jest bezwarunkowa miłość, o której tak dużo słyszałam
 

Nowakowska podkreśliła również z całą mocą, że materialne uciechy nie są tym, za czym podąża i nie stanowią o sensie jej bycia:

Macierzyństwo uzmysłowiło mi wiele rzeczy, również to, że gonienie za Eldorado nie ma żadnego sensu
Więcej o: