Urządzili wesele w ogrodzie z pawiami. Przez przypadek nagrał, co ptak zrobił dziecku

Nagrywał wesele na świeżym powietrzu. Dostrzegł dziewczynkę, która coraz bardziej zbliżała się do pawia. Dorośli zareagowali dopiero wtedy, gdy ptak wzbił się do lotu i przewrócił dziecko.

TikTok to aplikacja mobilna umożliwiająca publikowanie, oglądanie i wysyłanie znajomym krótkich filmików. Niektórym kojarzy się przede wszystkim z układami tanecznymi wykonywanymi przez nastolatki i celebrytów, ale można tam znaleźć o wiele więcej treści. Na TikToku nie brakuje zabawnych filmików ze zwierzętami, poradników i tutoriali, relacji z podróży, wydarzeń medialnych i imprez rodzinnych oraz materiałów autorstwa rodziców.

Przez przypadek nagrał, co ptak zrobił dziecku

Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Poszła na festiwal w 34. tygodniu ciążyPoszła na festiwal w 34. tygodniu ciąży. Zabrała przenośną toaletę, wentylator i torbę szpitalną

Zobacz wideo Kiedy dziecko się zakrztusi. Przede wszystkim nie panikować. Działać!

Ślub to dla wielu osób jeden z najważniejszych dni w życiu. Pary przygotowują się do tego wydarzenia z dużym wyprzedzeniem, starając się zaplanować najmniejszy szczegół. Przykuwają dużą uwagę zarówno do strojów i wystroju sali, jak i do dekoracji na zewnątrz. Na profilu na TikToku @peach_perfect_x opublikowano nagranie z wesela, które zorganizowano w ogrodzie z pawiami. Niestety, goście zapomnieli, że to nie dekoracje, a żywe zwierzęta i mogą zachowywać się w nieprzewidziany sposób.

Jeden z gości nagrywał to, co działo się na przyjęciu. Postanowił, że uchwyci również małą dziewczynkę w rozłożystej tiulowej sukience. Dziecko stało na trawniku naprzeciwko pawia i wyraźnie interesowało się zwierzęciem. Podczas, gdy inne dziewczynki zachowywały odstęp, ta usiłowała zbliżyć się do ptaka. Podniosła nawet z ziemi okruszek i rzuciła obok siebie, licząc, że tym gestem zachęci pawia, aby podszedł bliżej. Żaden z dorosłych nie spodziewał się jednak, jak zareaguje zwierzę. Paw wzbił się do lotu, zaparł pazurami o ramię dziewczynki i z niemałą siłą przewrócił ją na ziemię. Dopiero wtedy do dziecka podeszli dorośli, aby upewnić się, że wszystko w porządku. Filmik powinien być przestrogą dla rodziców, aby nie pozwalali zbliżać się dzieciom do zwierząt, które nie są oswojone.

Małgorzata Rozenek wypoczywa z Heniem nad basenem. Nie założyła chłopcu kąpielówekMałgorzata Rozenek wypoczywa z Heniem nad basenem. Nie założyła mu kąpielówek. Internautka: Gdzie prawo do prywatności?

Więcej o: