Małgorzata Rozenek wypoczywa z Heniem nad basenem. Nie założyła mu kąpielówek. Internautka: Gdzie prawo do prywatności?

Małgorzata Rozenek opublikowała nagranie, na którym wypoczywa z Heniem nad basenem. Internautkę zaniepokoił fakt, że nie założyła dziecku kąpielówek. "Jesteś jego opiekunem czy może adwokatem?" - dopytuje fanka.

Małgorzata Rozenek-Majdan jest bardzo aktywna na swoim profilu na Instagramie, gdzie dzieli się z obserwatorami różnymi aspektami swojego życia rodzinnego oraz zawodowego. Ostatnio relacjonuje różne etapy przeprowadzki do nowego domu pod Warszawą i jest pochłonięta urządzaniem wnętrz oraz rozpakowywaniem kartonów.

Małgorzata Rozenek wypoczywa z Heniem nad basenem

Więcej artykułów dotyczących polskich i zagranicznych gwiazd znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

Polskie imiona, które bawią obcokrajowców. Dla nas brzmią poważnie, a w innych językach oznaczają wielbłąda lub kaczkęPolskie imiona, które bawią do rozpuku obcokrajowców. Dla nas brzmią poważnie, a w innych językach są nieprzyzwoite

Zobacz wideo Kiedy dziecko się zakrztusi. Przede wszystkim nie panikować. Działać!

Na jednym z nagrań opublikowanych przez Małgorzatę Rozenek widać mamę leżącą z Heniem na gigantycznym łóżku. Humor dopisuje chłopcu, który radośnie podskakuje w pościeli. Z dwuskrzydłowych drzwi rozciąga się widok na ogród z basenem. Rodzina postanowiła wypocząć nad nim w upalny dzień. Na nagraniu na Instastory widać 44-latkę, moczącą nogi w wodzie, oraz chłopca bawiącego się tuż obok. Uwagę internautów zwrócił jednak fakt, że chłopiec nie miał na sobie kąpielówek. Nie wszystkim się to spodobało.

Dzieci biegające na golasa po plaży to częsty widok nad jeziorem lub morzem. Chociaż wielu rodziców nie widzi w tym niczego złego i uważają, że dzięki temu dziecku jest wygodniej, zdaniem niektórych jest to po prostu higieniczne. Ludzi niepokoją również doniesienia o pedofilach robiących dzieciom zdjęcia z ukrycia, lub po prostu nie chcą, by ktoś oglądał ich pociechy nago. Choć w przypadku Małgorzaty Rozenek Henio wypoczywał jedynie nad basenem we własnym domu, nagranie z jego odsłoniętymi biodrami wzbudziło zastrzeżenia niektórych osób.

Czy pani naprawdę wrzuciła stories z nagim dzieckiem? Zwykli ludzie z pięćdziesięcioma obserwatorami wiedzą, dlaczego się tego nie robi, a pani to robi z takimi zasięgami? Gdzie prawo dziecka do prywatności?

- zapytała internautka.

Pod pytaniem pojawiły się głosy rodziców, którzy stanęli w obronie Małgorzaty Rozenek.

Czy Henio jest twoim synem? Jesteś jego opiekunem czy może adwokatem?
Powiedz to wszystkim rodzicom, których zobaczysz na polskich plażach

- odpowiedzieli.

 

Małgorzata Rozenek z synemMałgorzata Rozenek z synem www.instagram.com/m_rozenek

Zamontowała kamerę w pokoju dzieci. Usłyszała, o co córka prosiła brata. 'Mówię do ciebie'Zamontowała kamerę w pokoju dzieci. Usłyszała, o co córka prosiła w nocy brata. "Mówię do ciebie"

Więcej o: