Dziecko wskoczyło do basenu. Kamera nagrała to, co stało się z kółkiem. Było o włos od tragedii

Hotelowa kamera zarejestrowała przerażający incydent, do którego doszło na basenie. Mała dziewczynka wskoczyła do wody w kółku, gdy nagle obróciła się głową w dół. Policjant cudem uratował jej życie.

TikTok to aplikacja mobilna służąca do publikowania, oglądania i wysyłania znajomym krótkich filmików. Można tam znaleźć treści o różne tematyce. Są to m.in. nagrania układów tanecznych, zabawne scenki rodzajowe, relacje z wydarzeń rodzinnych i podróży, poradniki i tutoriale oraz treści autorstwa rodziców.

Kamera zarejestrowała dramatyczną scenę w basenie

Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Połknięcie przez dziecko drobnego przedmiotu często kończy się w szpitalu.Co dzieci wkładają do buzi, nosa i uszu? Lekarz: "Wszystko, co się zmieści"

Zobacz wideo Kiedy dziecko się zakrztusi. Przede wszystkim nie panikować. Działać!

Upał sprzyja spędzaniu wolnego czasu nad wodą. W wakacje wiele rodzin wyjeżdża nad morze lub decyduje się na wynajęcie domków z basenem. Niestety, często zapominają, że czasem wystarczy chwila nieuwagi, aby doszło do tragedii. Na profilu na TikToku @brandantheg opublikowano nagranie, które powinno być przestrogą dla wielu rodzin.

Kamera umieszczona przed hotelem zarejestrowała scenę do której doszło nad basenem. Mała dziewczynka wskoczyła do basenu. Chociaż miała na sobie dmuchane kółko, nie uchroniło jej tak, jak zapewne myśleli rodzice. Przewróciła się w taki sposób, że na powierzchni zamiast głowy znalazły się jej nogi. Bezskutecznie próbowała się wyszarpać. Zaczęła się topić i wypłynęła z koła. Po chwili dziewczynkę dostrzegła jej dziesięcioletnia siostra. Natychmiast wbiegła do basenu i wyciągnęła siostrę na brzeg. Niestety, ta nie oddychała. Dziesięciolatka wezwała menadżera hotelu, który zawiadomił odpowiednie służby. Czekając na ich przyjazd zaczął reanimować dziewczynkę. Gdy zastąpił go policjant dziewczynka w końcu zaczerpnęła powietrza.

Pod nagraniem pojawiły się komentarze od internautów. Wiele osób przyznało, że miało podobne doświadczenia lub zna kogoś, kto również topił się w basenie.

To samo przytrafiło się mojemu kuzynowi. Uratował go mój starszy brat
Dlaczego rodzice pozwalają dzieciom bez nadzoru pływać w basenie?
Mam nadzieje, że dziewczynce nie stała się krzywda
To jest przerażające
Ja też tego doświadczyłam

- pisali.

Joanna Krupa pozuje z córką. Wszyscy patrzą na twarz dziewczynki. Fanka: Skąd ja to znamJoanna Krupa pokazała nowe zdjęcie córki. Mina Ashy powala. Fanka: Skąd ja to znam

Więcej o: