Książę William dostał od dzieci wyjątkowy prezent z okazji urodzin. "Urocze"

Książę William niedawno obchodził urodziny. Dzieci przygotowały mu własnoręcznie zrobiony prezent urodzinowy. Solenizant nie krył wzruszenia. - Kate była bardzo duma, a one były takie urocze - donosi magazyn "New Idea".

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Księżna Kate i książę William w filmiku z okazji 10. rocznicy ślubu. Cała rodzina w komplecie

Dzieci księcia Williama zrobiły mu niespodziankę i własnoręcznie przygotowały prezent urodzinowy. "Potraktowali to bardzo poważnie"

Książę William niedawno obchodził swoje 40 urodziny. Jak donosi magazyn "New Idea", ośmioletni książę George, siedmioletnia księżniczka Charlotte i czteroletni książę Louis przygotowali dla swojego ukochanego ojca wyjątkową niespodziankę. Louis, Charlotte i George przygotowali tort i rano w dniu urodzin zanieśli go solenizantowi do łóżka. Książę William nie krył wzruszenia związanego ze słodkim gestem pociech. 

Kate była bardzo duma, a one były takie urocze. George i Charlotte potraktowali to bardzo poważnie. Louis tak naprawdę robił tylko bałagan, szczerze mówiąc, ale wszystkich to bawiło

- informuje źródło. 

 

Eksperci analizują zachowanie księcia Williama i księżnej Kate. Jakimi są rodzicami?

Znawczynie od mowy ciała przeanalizowały gesty księcia Williama i księżnej Kate. Okazuje się, że szybko można było wywnioskować, jakimi są rodzicami dla swoich dzieci. Royalsi za wszelką cenę dbają o nie i za wszelką ceną z uwagi na ich posadę i działalność, starają się, aby pociechy czuły się bezpieczne.

Ich uważny język ciała wskazuje na to, że dostrajają się do emocjonalnych potrzeb swoich dzieci

- podkreśla Blanca Cobb na łamach portalu GoodHousekeeping.com.

Meghan Markle i książę HarryMeghan Markle i książę Harry po raz pierwszy pokazali córkę. To wykapany tatuś!

Z kolei Patti Wood, specjalistka od mowy ciała twierdzi, że dla rodziny królewskiej najważniejsze jest potomstwo. Cambridge’owie starają się nie stawiać samych siebie na pierwszym miejscu, lecz zawsze troszczą się o swojej dzieci. Przykładem tego jest sytuacja, kiedy zarówno Kate, jak i William podczas ważnych uroczystości, w których biorą udział, często pochylają się w kierunku pociech czy delikatnie przykucają obok nich. Widać, że są w stosunku do nich bardzo opiekuńczy. 

Takie zachowanie pokazuje, że dzieci są ich głównym priorytetem niezależnie od tego, ile jest kamer

- wyznaje ekspertka.

Meghan MarkleMeghan Markle we wzruszających słowach o poronieniu. "Milczenie i napiętnowanie"

Więcej o: