Aleksandra Żebrowska chłodzi się w basenie na finiszu ciąży. Zdradziła, ile waży. Zofia Zborowska reaguje

Aleksandra Żebrowska niebawem urodzi. Gwiazda jest już w zaawansowanej ciąży, a poród zbliża się wielkimi krokami. Żona Żebrowskiego aktualnie walczy z upałami i zdradza, ile przytyła w czasie ciąży. Na jej szczery wpis na Instagramie odpowiada Zofia Zborowska.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska o powrocie do sylwetki sprzed ciąży

Aleksandra Żebrowska zdradziła, ile przytyła w ciąży

Aleksandra Żebrowska oczekuje na narodziny czwartego dziecka. Gwiazda chętnie relacjonuje w mediach społecznościowych, jak przebiega jej ciąża oraz opowiada o przygotowaniach do porodu. Upały i końcówka ciąży to niezbyt przyjemny czas dla ciężarnych. Żebrowska ma jednak na to sposób. Żona Michała Żebrowskiego w słoneczne dni chłodzi się w basenie. Ola zamieściła na Instagramie obszerną relację. Zestawiła ze sobą dwa zdjęcia, które zostały zrobione w odstępie kilku tygodni. Szczególną uwagę zwraca opis zdjęcia, z którego dowiadujemy się, ile Żebrowska przytyła w czasie ciąży. 

Kilka tygodni i parę kilo później

- napisała Żebrowska pod zdjęciem i dodała niżej, że jeszcze jakiś czas temu ważyła 78 kilogramów, a teraz waga pokazuje już 83 kilogramy.

 

Zofia Zborowska komentuje zdjęcie Żebrowskiej

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komplementów. Internautki zapewniły, że ciąża zdecydowanie służy żonie Michała Żebrowskiego. Podkreśliły, że ciężarna, jak zawsze, wygląda naprawdę rewelacyjnie. 

Gdyby wszystkie kobiety w ciąży tak przepięknie, kobieco i promiennie wyglądały, to ledwo by urodziły, już chciałyby zachodzić w kolejną.
Jak zawsze piękna!
Pięknie wyglądasz Olu, cudny ten brzusio.

Aleksandra Domańska komentuje wybrane imię dla dziecka. 'Historycznie to imię męskie'Domańska komentuje wybrane imię dla dziecka. "Historycznie to imię męskie"

Niektóre obserwatorki przyznały, że są zszokowane wagą celebrytki, która wygląda naprawdę rewelacyjnie:

Super te kilogramy!
W życiu bym nie uwierzyła, że waży Pani 83 kilogramy. Figura piękna i piękny uśmiech.
Piękna w każdych kilogramach.

Głos zabrała także Zofia Zborowska, która jest mamą małej Nadziejki i napisała pod zdjęciem Żebrowskiej:

Najpiękniejsze 83 kilogramów!

Izabela JanachowskaIzabela Janachowska chce kolejnej ciąży? Wspomina o synu. "Jestem egoistą"

Więcej o: