Umieściła kamerę w pokoju dzieci. Zobaczyła, co córka robiła siostrze. "Po wszystkim udawała, że śpi"

Mama zamontowała kamerę w pokoju córek. Po odtworzeniu nagrania zobaczyła, jak jedna z bliźniaczek szarpie drugą za włosy. "Ona doskonale wie, że źle postąpiła" - komentują internauci.

Niania elektroniczna to gadżet, który cieszy się dużym zainteresowaniem rodziców. Dzięki kamerce podłączonej do aplikacji mogą obserwować, co robią dzieci, kiedy nie ma ich w pobliżu. Mama bliźniaczek postanowiła zamontować kamerkę w pokoju dziewczynek. Wówczas przekonała się, co robią, gdy nie patrzy. Filmik opublikowała na swoim profilu na TikToku @jennyjennypowpow, na którym dzieli się z obserwatorami doświadczeniami związanymi z opieką nad dziećmi.

Na nagraniu z niani elektronicznej zobaczyła, co córka robiła siostrze

Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Połknięcie przez dziecko drobnego przedmiotu często kończy się w szpitalu.Co dzieci wkładają do buzi, nosa i uszu? Lekarz: "Wszystko, co się zmieści"

Zobacz wideo Kiedy dziecko się zakrztusi. Przede wszystkim nie panikować. Działać!

Na nagraniu widać pokoik dziecięcy i dwa łóżeczka ustawione w taki sposób, by stykały się krawędziami. W obu stały dziewczynki. W pewnym momencie jedna z sióstr podeszła do drugiej, złapała ją za włosy i energicznie zaczęła za nie pociągać. Po wszystkim położyła się na materacu i udawała, że śpi. Drugi fragment nagrania udowadnia jednak, że bliźniaczki nie zawsze są do siebie nastawione. Na kolejnym filmiku nagranym trzy miesiące później widać, jak dziewczynki podeszły do siebie i mocno się przytuliły.

Filmik okazał się prawdziwym hitem TikToka. Obejrzano je prawie 15 mln razy i pojawiło się pod nim wiele komentarzy. Zdaniem wielu internautów takie przepychanki są nieodzownym elementem relacji między rodzeństwem. Nie ukrywali jednak, że kamera to przydatny gadżet, który pozwala kontrolować zachowania dzieci i pokazuje coś, z czego rodzice często nie zdają sobie sprawy.

Położyła się zaraz po tym, jak ciągnęła ją za włosy
Pociągnęła ją i położyła się, jakby niczego nie zrobiła
Zawsze trzeba mieć je na oku. Nawet, gdy są w tym samym wieku
Ona doskonale wie, że źle postąpiła
Jeżeli nigdy nie byłeś wredny dla swojego rodzeństwa, to czy naprawdę jesteście rodzeństwem?
Myślałam, że na drugim nagraniu znowu pociągnie ją za włosy, ale zamiast tego przytuliła siostrzyczkę
Na końcu nagrania zrobiło się słodko

- pisali.

Tata tylko na chwilę spuścił wzrok, a dziecko zaczęło się topićTylko na chwilę spuścił wzrok, gdy dziecko zaczęło się topić. Do akcji wkroczyła trzyletnia siostra

Więcej o: