Karmiącą mama wybiegła w bieliźnie, by uratować gęś. Nietypową scenę nagrała kamera

Nagranie sprzed domu młodej mamy stało się hitem TikToka. Karmiła dziecko, gdy nagle zobaczyła, że drapieżny ptak próbuje porwać jej gęś. Nie myślała długo i ruszyła jej na pomoc.

TikTok to aplikacja multimedialna służąca do publikowania, oglądania i wysyłania znajomym krótkich filmików. Niektórym kojarzy się głównie z układami tanecznymi autorstwa nastolatek, ale można tam znaleźć o wiele więcej treści. Na TikToków nie brakuje zabawnych nagrań ze zwierzętami w roli głównej, relacji z podróży oraz wydarzeń medialnych, poradników i tutoriali, fragmentów popularnych filmów i seriali oraz materiałów autorstwa rodziców, dotyczących wychowywania dzieci.

Kamera na ganku uchwyciła nietypową scenę

Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Joanna OpozdaJoanna Opozda pozuje z synem. Fani patrzą na jego twarz i pytają. "Co to za moda?"

Zobacz wideo Kiedy dziecko się zakrztusi. Przede wszystkim nie panikować. Działać!

Młoda mama hoduje gęsi. Prowadzi profil na TikToku @frankythegoose, na którym pokazuje ptaki i dzieli się z obserwatorami różnymi aspektami swojego życia codziennego. Jedno z nagrań okazało się jednak prawdziwym hitem, bo obejrzano je ponad 23 mln razy.

Kamera zainstalowana przed domem uchwyciła dość niecodzienną sytuację. Drapieżny ptak próbował porwać gęś, gdy nagle do akcji wkroczyła karmiąca mama. Niewiele myśląc wybiegła w samej bieliźnie, mocno trzymając dziecko i krzycząc w kierunku drapieżnika. W końcu ptak odleciał.

W ubiegłym tygodniu straciliśmy już trzy kurczaki. Mówiono mi, że żerują na nie orły, ale myślę, że to jastrzębie. Samica gęsi Frankie omal nie została porwana

- skarżyła się TikTokerka.

Nagranie rozbawiło wielu internautów i pojawiła się pod nim masa komentarzy.

Jak udowodnić, że jest się super mamą, bez mówienia, że jest się super mamą
Podczas oglądania tego nagrania towarzyszyły mi wielkie emocje
To, co wydarzyło się na tym nagraniu jest niesamowite. Obejrzałam je jakieś milion razy i za każdym z nich mój mózg analizował inny element historii
Dziecko pewnie pomyślało, że jedzenie zaczęło mu uciekać
Obejrzałam to nagranie trzy razy, nim w końcu zarejestrowałam fakt, że przy tym wszystkim kobieta karmiła dziecko
To mama na wyższym levelu

- pisali.

kiedy zostawić dziecko samo w domuOd ilu lat dziecko może zostać samo w domu? Co na to prawo?

Więcej o: