Joanna Opozda pozuje z synem. Fani spojrzeli na twarz dziecka i posypały się pytania. "Co to za moda?"

Joanna Opozda pokazała na Instagramie urocze zdjęcie z synem. Aktorka dostała mnóstwo komplementów od fanów, którzy pisali, że młoda mama wygląda naprawdę rewelacyjnie. Internauci zapytali także Asię, co to za moda na zasłanianie dzieciom twarzy.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Joanna Opozda to samodzielna mama. Niedługo po porodzie Vincenta w sieci pojawiły się plotki o tym, że Antoni Królikowski zdradził swoją żonę, gdy wdał się w romans z sąsiadką Opozdy. Jak donosił wówczas Pudelek, kiedy modelka dowiedziała się o kulisach zdrady, to nie chciała mieć z nim nic wspólnego i szybko wniosła pozew o rozwód. Antek nie mieszka z rodziną i rzadko publikuje na Instagramie zdjęcia z Vincentem. W przeciwieństwie do ojca Vincenta, jego mama chętnie opowiada o nowej roli matki i pokazuje zdjęcia z synem, umiejętnie ukrywając jego wizerunek, który jest pilnie strzeżony. 

Zobacz wideo Joanna Opozda o nieprzespanych nocach, pomocy przy synu i stresie po ciąży

Joanna Opozda na porannym zdjęciu z Vincentem. "Kocham nasze wspólne poranki"

Joanna Opozda zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje ze swoim synkiem. Vincent niedawno skończył trzy miesiące i trzeba przyznać, że rośnie jak na drożdżach. Aktorka pilnie strzeże prywatności swojej pociechy. Nawet jeśli w sieci zamieszcza jego zdjęcia, to zawsze umiejętnie zasłania jego twarz emotikonką w kształcie serduszka.

Dzień doberek - zawsze tak witam Vincenta, a on zawsze się śmieje. Kocham nasze wspólne poranki

- napisała pod zdjęciem Asia. 

 

Rafał Mroczek pokazał, co dostał od córki na Dzień Ojca. To wzruszający gestRafał Mroczek pokazał, co dostał od córki na Dzień Ojca. To wzruszający gest

Fanka: Nie ma nic lepszego od uśmiechu dziecka

Część internautek napisała w komentarzu, że Asia wygląda bardzo młodo, jak na swój wiek. Trzeba przyznać, że to naprawdę miłe komplementy. Jedna fanek dodała, że młoda mama powinna doceniać tak wyjątkowe chwile z dzieckiem.

Wyglądasz tu jak nastolatka. Wspólne poranki są cudowne, dzieci tak szybko rosną, że trzeba doceniać takie niezwykłe momenty.
Masz tak piękną, uroczą i dziewczęcą twarz!
Nie ma nic lepszego od uśmiechu dziecka.
Jesteś piękną kobietą o wspaniałym uśmiechu!

- czytamy. Inna obserwatorka zastanawiała się, dlaczego Opozda publikuje zdjęcia syna i przy okazji umiejętnie zasłania mu twarz. 

Dziecko bez twarzy. Co to za moda?

Natalia Kukulska pokazała zdjęcie z synem. Fanka: Wow, jaki podobny do mamyNatalia Kukulska pokazała zdjęcie z synem. Fanka: Wow, jaki podobny do mamy

Więcej o: