Najpiękniejsze dziecko świata ma już 21 lat. Jak dziś wygląda Thylane Blondeau?

Najpiękniejsze dziecko świata przed kilkoma laty zdobyło popularność za sprawą kontrowersyjnej sesji. Jej kariera potoczyła się błyskawicznie. Teraz dziewczyna skończyła 21 lat i jest piękną kobietą, którą zachwycają się projektanci i fotografowie z całego świata. Jak dziś wygląda Thylane Blondeau?

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Thylane Blondeau urodziła się w 2001 roku w Aix-en-Provence we Francji. Już jako dziecko została okrzyknięta przez media najpiękniejszą dziewczynką świata. Gdy miała zaledwie cztery lata, pojawiła się na wybiegu u jednego z najsłynniejszych projektantów na świecie - Jeana Paula Gaultiera. Teraz Blondeau skończyła 21 lat i dalej jest piękną kobietą.

Zobacz wideo Dziecko Eminema, Stevie, poinformowało, że jest osobą niebinarną

Najpiękniejsze dziecko świata i początki w show-biznesie. "Wystrojone dziewczynki przez dwa dni świetnie się bawiły jako modelki"

Thylane Blondeau zawładnęła światem show-biznesu w momencie, kiedy wzięła udział w głośnej sesji zdjęciowej. Wykonane profesjonalne fotografie były jednak dość kontrowersyjne. 10-latka pozowała wówczas w skąpej spódniczce, szpilkach oraz mocnym makijażu. Społeczność skrytykowała działania Vogue i rozpętała się medialna afera. W skutego tego pracę w magazynie straciła redaktor naczelna Vogue, której zarzucano m.in. seksualizację nieletnich. 

Vogue zaprosił nas na sesję do specjalnego numeru z udziałem dzieci. Wystrojone dziewczynki przez dwa dni świetnie się bawiły jako modelki. Byłam tam, tak jak inne mamy, ale nie pozwolono nam obejrzeć zdjęć przed ich publikacją. Nie można więc mnie oskarżać, że na to pozwoliłam. Propozycja wyszła od jednego z najbardziej prestiżowych pism na świecie. Nie wierzę, by jakikolwiek rodzic, będąc na moim miejscu, pomyślał: to może być niebezpieczne

- tłumaczyła wówczas matka dziewczynki Veronika Loubry. 

Jak dziś wygląda 'najpiękniejsza dziewczynka świata'? Ma już 20 lat i nadal zachwyca urodąJak dziś wygląda 'najpiękniejsza dziewczynka świata'? Ma już 20 lat i nadal zachwyca urodą https://www.instagram.com/thylaneblondeau/ screen

Jak rozmawiać z dziećmi o kompleksach?Dzieci mają kompleksy. "W szatni wstydzą się przebierać, a na wuefie wstydzą się ćwiczyć"

Najpiękniejsze dziecko świata. Jak dziś wygląda Thylane Blondeau?

Thylane Blondeau nie zmarnowała w dzieciństwie swoich przysłowiowych pięciu minut i dalej rozwija się w modelingu. Na przestrzeni lat zmieniła się z uroczej dziewczynki w piękną kobietę. Tę ogromną zmianę doceniają projektanci i fotografowie z całego świata. Ludzie szybko zaczęli porównywać ją do Kate Moss. 21-latka ma już na swoim koncie kampanie dla największych domów mody. Mimo obowiązków zawodowych nie zrezygnowała z edukacji. Nie raz podkreślała, że modeling to tylko dodatek do prawdziwego życia. Niedawno stworzyła nawet własną markę ubrań streetwear'owych. Thylane Blondeau zgromadziła na swoim profilu na Instagramie prawie sześć milionów obserwatorów, którzy uwielbiają śledzić jej karierę, rozwój i modowe trendy. 21-latka jest inspiracją dla wielu młodych kobiet. 

 
 

Kartka świąteczna Harry'ego i MeghanLilibet Diana to tęczowe dziecko. Z dziewczynką wiążą się pewne tajemnice