Zorganizowała plażową sesję z synem. Malec nie był w nastroju. Chwycił piach i się zaczęło

Chciała mieć wyjątkową pamiątkę z wakacji, więc zaplanowała plażową sesję zdjęciową z synem. Chłopiec, zamiast pozować, obrzucał mokrym piaskiem ciężarną matkę. "A gdzie dyscyplina?" - pyta oburzona internautka.

Wakacyjne zdjęcia z dziećmi są dla rodziców ważną pamiątką, którą chętnie oglądają po latach. Niektórzy, chcąc uwiecznić wyjazdy w góry, lub na morze decydują się nawet na zorganizowane sesje zdjęciowe. Czasami zdarza się jednak, że dzieci nie mają ochoty na realizację pomysłów rodziców. Tak było w przypadku mamy dwójki dzieci, która prowadzi profil na TikToku @jeaniemj6.

Zorganizowała plażową sesję z synem

Więcej artykułów o tematyce parentingowej znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

Dziadkowie w parku rozrywkiPrzypiął dziecku smycz. Gdy pozował z żoną do zdjęć, chłopiec pokładał się na podłodze

Zobacz wideo Kiedy dziecko się zakrztusi. Przede wszystkim nie panikować. Działać!

Tiktokerka zaplanowała sesję z synem na tle plaży. Założyła białą, koronkową sukienkę oraz wianek z kwiatów, a chłopcu ubrała śnieżnobiałą koszulę oraz krótkie, czarne spodenki. Gdy stanęła na tle morza, okazało się jednak, że malec nie zamierzał współpracować. Nagranie jego wyczynów zamieściła w sieci.

Na filmiku widać chłopca, który biega wokół mamy. Zamiast posłusznie pozować, schylał się, by wziąć w garść mokry piasek i obrzucić nim ciężarną kobietę. Mama próbowała go uspokoić, ale kompletnie ignorował jej polecenia. Pod filmikiem pojawiły się setki komentarzy od internautów. Niektórzy uważali, że takie momenty buntu są u dzieci naturalne, zaś zdaniem innych chłopiec zachowywał się nieodpowiednio i brakowało mu dyscypliny.

Jako fotografka uchwyciłabym te chwile. Dzieci potrafią się zezłości, ale na swój sposób to słodkie. Po prostu nie rozumieją pewnych sytuacji
Też bym rzuciła w niego mokrym piaskiem, gdyby się odwrócił
A gdzie dyscyplina?
Żadne wymówki tutaj nie pomogą. Nie jesteś uśmiechnięta na tym filmiku. Wyglądasz na oszołomioną. To nie jest zabawna chwila. Syn jest nadmiernie pobudzony
Komentujecie, jakby wasze dzieci były idealne. Dla mnie on zachowywał się tak, jakby chciał się pobawić z mamą. Zdjęcia były zrobione, chciał się bawić. Wyluzujcie
Dzieci zawsze pozostaną dziećmi
Moje dziecko robi to samo, gdy jesteśmy na plaży. Od razu zaczyna się walka na wodę i piasek
Jesteś bardzo cierpliwa

- pisali.

Nawet kilka minut w przegrzanym aucie może być dla dziecka niebezpieczne.Dziecko w rozgrzanym aucie. Policjant: "Nie obawiajmy się wybić szyby"

Więcej o: