Kamera w pokoju dziecięcym uchwyciła wyjątkowy gest rodzeństwa. Nie bez powodu dzieci chwyciły się za ręce

Zamontowała kamerę w pokoju dzieci. Zobaczyła, co robią, kiedy nie patrzyła. Nie zamierzały pozostać w swoich łóżkach. "Praca zespołowa to najlepsza praca" - stwierdziła internautka.

TikTok to aplikacja multimedialna służąca do oglądania, udostępniania i wysyłania znajomym krótkich filmików. Niektórym kojarzy się głównie z układami tanecznymi autorstwa nastolatek, ale można tam znaleźć o wiele więcej treści. Na TikToku nie brakuje relacji z podróży i wydarzeń rodzinnych, poradników oraz tutoriali, scenek rodzajowych, zabawnych filmików ze zwierzętami w roli głównej oraz treści autorstwa rodziców, którzy chcą podzielić się z odbiorcami swoimi doświadczeniami związanymi z opieką nad dziećmi.

Kamera w pokoju uchwyciła wyjątkowy gest dzieci

Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Dziecko zaczęło naśladować starszą siostrę.Próbowała odwrócić uwagę taty. Nie przewidziała, co zrobi młodszy brat

Zobacz wideo Kiedy dziecko się zakrztusi. Przede wszystkim nie panikować. Działać!

Niania elektroniczna to popularny gadżet, który cieszy się dużym zainteresowaniem rodziców. Dzięki niemu nie muszą cały czas przebywać w jednym pokoju z pociechami, aby móc je doglądać i sprawdzać, co robią. Na profilu na TikToku @lakyshaburns opublikowano właśnie nagranie z pokoju dziecięcego. Wielu rodziców może być zdziwionych tym, do czego są zdolne pociechy.

Kiedy ta mama zostawiła włączoną kamerę w pokoju swoich dzieci, odkryła, że są dużo silniejsze i sprytniejsze, niż myślała

- opisano nagranie.

Na filmiku widać dwójkę dzieci leżących w łóżeczkach dziecięcych ze szczebelkami, znajdujących się po dwóch przeciwnych stronach pomieszczenia. Nagle dzieci pochyliły się w swoją stronę i podały sobie ręce. Miały pewien cel. W ten sposób zdołały przyciągnąć do siebie łóżeczka. Następnie brat przeszedł do łóżka siostry, a siostra do łóżka brata.

Pod nagraniem pojawiły się setki komentarzy od zaskoczonych rodziców.

Myślałam, że tak bardzo chcą razem spać, a oni planowali jedynie zamianę łóżeczek
Silne i bystre
To takie urocze! Jakie silne dzieciaki!
Praca zespołowa to najlepsza praca
To jest przesłodkie. Chłopiec pewnie zawsze będzie stawał w obronie młodszej siostrzyczki. Nie mogę przestać się uśmiechać

- komentowali.

Dzieci pluskają się w przydomowym basenie.Dzieci bawiły się w basenie. Kamera nagrała to, co stało się z kołem

Więcej o: