Próbowała odwrócić uwagę rodziców. Nie przewidziała, co zrobi młodszy brat. "Jak dinozaur"

Dzieci potrafią rozbawić do łez, ale nawet w takich sytuacjach rodzice czasem powinni zachować powagę. A to z kolei bywa wielkim wyzwaniem. Przekonał się o tym tata dwojga dzieci, które postanowiły zafundować mu niespodziewany "koncert" na dwa głosy.

Więcej tematów związanych z rodzicielstwem na stronie Gazeta.pl

Na TikToku, na profilu dailymail pojawiło się niezwykle zabawne nagranie, w którym główną rolę odegrało rodzeństwo. Niespełna roczny chłopczyk i kilkuletnia dziewczynka stworzyli zabawny duet. Nagranie zostało opatrzone komentarzem: "Potrzeba siły woli, żeby nie wybuchnąć śmiechem".

Ratownicy medyczni szybko pomogli małemu pacjentowi.Dała dziecku zdrowy posiłek i skończyli w szpitalu. "Jechaliśmy karetką"

Dziewczynka próbowała zwrócić na siebie uwagę 

Na filmiku widać niespełna roczne dziecko, zapewne chłopczyka, który siedzi przy stole i jest karmiony przez tatę. Nieopodal na podłodze siedzi starsza siostra dziecka i próbuje krzykiem zwrócić na siebie uwagę taty. Wszystko filmuje mama dzieci. W pewnym momencie chłopczyk zaczyna naśladować siostrę i krzyczeć równie głośno jak ona. W efekcie następuje swoista wymiana krzyków bardzo głośnych krzyków.  

Zobacz wideo Co do zasady dziecko rodzi się zdrowe. Rodziców czeka jednak dużo stresów związanych ze stanami adaptacyjnymi noworodka

Nagranie rozbawiło internautów

Pod filmikiem pojawiło się wiele komentarzy użytkowników TikToka, których także rozśmieszył krzyczący maluszek. Pisali: 

Jak mały dinozaur
Praca zespołowa
Co za duet!
To takie zabawne!
To będzie zabawny dzień tato

- pisali. Niektórzy zwrócili uwagę na fakt, że tata początkowo próbował zachować powagę, ale ostatecznie nie wytrzymał i zaczął się śmiać. 

Bycie rodzicem może być trudne, próba powstrzymania się od śmiechu też jest trudna

- napisał ktoś. 

 "Potrzebuje dyscypliny?"

Pod filmikiem pojawiła się też dyskusja na temat zachowania dziewczynki. Jeden z użytkowników TikToka stwierdził:

To drugie dziecko potrzebuje dyscypliny.

Pod tym komentarzem szybko pojawiła się odpowiedź jednego z internautów:

Nie mówcie innym, jak mają wychowywać swoje dzieci.

Wybór imienia dla tego malca okazał się nie spodobać internautom.Nazwała dziecko jak postać z bajki. Internauci: "Biedny dzieciak"

Więcej o: