Dzieci bawiły się w basenie. Kamera nagrała to, co stało się z kołem. Wystarczyły sekundy

Przydomowa kamera nagrała niebezpieczną sytuację, która miała miejsce w basenie. W upalny dzień czworo dzieci bawiło się przed domem, najmłodsze z nich pływało w dmuchanym kole. Wystarczyła sekunda i znalazło się pod wodą.

Więcej tematów związanych z rodzicielstwem na stronie Gazeta.pl

Kourtnee Hopkins, która na TikToku funkcjonuje jako motherofbunnybutt, udostępniła nagranie, na którym widać niebezpieczne zajście w przydomowym basenie. 

Wybór imienia dla tego malca okazał się nie spodobać internautom.Nazwała dziecko jak postać z bajki. Internauci: "Biedny dzieciak"

Dziecko wypadło z koła ratunkowego

Na filmiku widać przydomowy basen, w którym pluska się troje dzieci. Najmłodsze z nich, niespełna roczne, pływa w dmuchanym kole ratunkowym. Nad wszystkim czuwa ich mama. W pewnym momencie maluszek wychyla się do przodu, koło przekręca się, dziecko z niego wypada i wpada głową do wody. Kobieta, która stała tuż przy basenie wszystko widziała i błyskawicznie zareagowała - wskoczyła do basenu i wyciągnęła maluszka spod wody. Wszystko uchwyciła przydomowa kamera.

Zobacz wideo Przyzwyczajenia, trendy, zalecenia medyczne i dobre rady. Czyli skąd właściwie brać wiedzę o pielęgnacji noworodka?

Internauci pochwalili szybką reakcję mamy

Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy internautów, którzy chwalili mamę za błyskawiczną reakcję:

Prawdziwi rodzice nie zostawiają swoich dzieci samych w basenie. Dobra robota mamo!
Dobra robota mamo! Byłaś tam i nie zakładałaś, że dziecku nic się nie stanie w towarzystwie rodzeństwa
Świetna robota. Zareagowałaś błyskawicznie!

- pisali. Mama spotkała się jednak i z krytyką. Kourtnee Hopkins napisała: "Właśnie ktoś mi powiedział, że moje dzieci powinny zostać mi zabrane za moje nieodpowiedzialne zachowanie". Internauci stanęli w jej obronie:

Zachowujecie się, jakby była w środku i piła piwo, a ona dosłownie stoi tam i patrzy
Dlaczego ją atakujecie? O ile szybsza mogłaby być? Zareagowała błyskawicznie
Tak się składa, że byłaś tam i zareagowałaś tak szybko, jak tylko mogłaś. Nie słuchaj negatywnych komentarzy.

Jak widać na przykładzie tego nagrania, nawet w przydomowym basenie nie można dzieci spuszczać z oczu, bo mogą się wydarzyć podobne, niebezpieczne sytuacje.

Ksiądz pokazał swoje świadectwo szkolne. 'Nie było nic, tylko wstyd'Ksiądz pokazał swoje świadectwo szkolne. "Nie było nic, tylko wstyd"

Więcej o: