Nazwała dziecko jak postać z bajki. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki. "Biedny dzieciak"

Rodzice uroczego malca wybrali dla niego nietypowe imiona. Pierwsze to cyfra ważna w ich życiu, a drugie - imię bohatera popularnej bajki Disneya. Internauci skrytykowali ich za taką decyzję. "Chyba żartujesz, prawda?" - napisał jeden z nich

Więcej tematów związanych z rodzicielstwem na Gazeta.pl

Wybór imienia dla dziecka dla niektórych rodziców bywa sporym problemem. Przede wszystkim nie zawsze są zgodni co do tego, jak ma się ich pociecha nazywać. Poza tym rodzina często nalega na jakieś konkretne imię, żeby upamiętnić jej członka. Rodzice, którzy chcą nadać dziecku oryginalne imię, które się wyróżni spośród aktualnie popularnych, muszą się liczyć z krytyką. Tak było w przypadku Brittany Marie Davison, która na TikToku funkcjonuje jako adacometbritt.

Edyta PazuraPazura świętuje urodziny córki. Wspomina edukację. "Nie ma świadectwa z paskiem"

Wybrała dla dziecka oryginalne imię

Kobieta wybrała dla swojego synka, który przyszedł na świat 12 lutego 2022 oryginalne imię - nazwała go Seven Simba (rozważała jeszcze imiona: Teddy, Blu, Phoenix, Mowgli i Killian). Simba to główna postać z popularnej bajki Disneya "Król Lew", a seven, to po angielsku siedem. Ponieważ wybór spotkał się z niedowierzaniem, Brittany pokazała na TikToku akt urodzenia swojej pociechy. Napisała też, że zwykle wołają na malca Seven, ale czasami mówią do niego Simba. Oboje z mężem lubią tę postać, a siódemka to znacząca liczba w ich życiu. 

Internauci skrytykowali matkę za wybór imienia dla dziecka

Jej wybór spotkał się z wielką krytyką. Użytkownicy TikToka pisali: 

Chyba żartujesz, prawda?
To jest śmieszne
Uważasz, że to dobre imię?
Biedny dzieciak. Będzie musiał dorastać z tym imieniem i nosić je przez całe życie.
Zobacz wideo Przyzwyczajenia, trendy, zalecenia medyczne i dobre rady. Czyli skąd właściwie brać wiedzę o pielęgnacji noworodka?

Niektórym się spodobało

Nie wszyscy internauci skrytykowali mamę za wybór imienia dla dziecka. Pod jej nagraniem pojawiło się też sporo pozytywnych komentarzy:

To słodkie!
Uwielbiam takie nietypowe imiona
Bardzo oryginalne!

- pisali. Brittany zaznaczyła, że jeśli jej synek dorośnie i stwierdzi, ze nie lubi swojego imienia, może je zmienić. 

Tak Księżniczka Charlotte zwraca się do ojca. Książę William też ma dla niej przezwiskoKsiężniczka Charlotte zachowała się jak królowa. Nagranie rozczuliło internautów

Więcej o: